Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ integrated sewage treatment equipment ] bij elkaar passen 448 producten.
Waterfiltratiesysteem Ontziltingsinstallaties Stil zeewater RO-systeem voor industriële toepassingen
| Techniek: | De Technologie van de membraanscheiding |
|---|---|
| Stijl: | Zeewater Ro-systeem |
| Stroomvoorziening: | Elektrisch |
Volledig automatisch Compleet gebotteld zuiver water omgekeerd osmose waterfiltratiesysteem 10kw roestvrij staal 304
| Kracht: | 10 kW |
|---|---|
| Productnaam: | RO-waterzuiveringssysteem |
| Toepassing: | Filtratie |
80 g/h verstelbare ozonmachine kwartsbuis ozongenerator voor gedronken drinkwater
| Gewicht: | 11 kg |
|---|---|
| Grootte: | 1040*180*180 mm |
| Kracht: | 560 |
Zeilboten en vissersboten Waterontziltingssysteem Drinkwatergebruik Kleine RO-watermaker
| Gewicht: | 350 kg |
|---|---|
| Grootte: | 350 * 100 * 165 cm |
| Kracht: | 0.5~5.5Kw |
Irrigatie Mineraal gefilterd zuiver water 2000L/uur Commerciële omgekeerde osmose systemen
| Productiviteit: | 2000L/h |
|---|---|
| Gewicht (kg): | 150 kg |
| Gewicht: | 195kg |
3000L/Uur Membraanfiltermachine Professionele Tubulaire Keramische Membraan Ultrafiltratiesysteem
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Productiviteit: | 3000L/H |
| Gewicht (kg): | 100 kg |
1500 liter/uur zeewater ontziltingsmachine RO-ontziltingsapparaat van koolstofstaal
| Materiaal: | Koolstofstaal |
|---|---|
| Kracht: | 13.5 |
| Productnaam: | Verwerkingsinstallatie voor zeewaterbehandeling met omgekeerde osmose |
1500 liter/uur Zeewater ontzilteringsmachine 3-fase 220/380V 50/60HZ
| Materiaal: | Koolstofstaal |
|---|---|
| Kracht: | 13.5 |
| Productnaam: | Verwerkingsinstallatie voor zeewaterbehandeling met omgekeerde osmose |
Borehole Salt Sea Well Water Desalination Plant Mobiele voor landbouw irrigatie boerderij
| Grootte: | 1.5*0.78*1.7 ((m) |
|---|---|
| Kracht: | 1.65kw |
| Type: | Apparatuur voor waterzuivering |
Zoutwaterzuivering 40T Ontziltingsinstallatie RO Waterfiltratie met 98,5% ontziltingspercentage
| Naam van het product: | zuivere watermachine |
|---|---|
| Toepassing: | Verziltingstoestellen voor zeewater |
| Sleutelwoorden: | RO-waterfiltratie |

