Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ integrated sewage treatment plant ] bij elkaar passen 281 producten.
Aanpasbaar systeem voor behandeling van afvalwater in ziekenhuizen met een capaciteit van 5-3000 kubieke meter per dag
| productiviteit: | 500-50000 l/uur |
|---|---|
| Gewicht (kg): | 3000 kg |
| core components: | treatment technology |
Kleine Geïntegreerde Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie / Afvalwaterzuiveringsapparatuur voor Rioolwater
| Productiviteit: | 2000 l/uur |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Pomp, Motor, PLC |
| Garantie: | 1 jaar |
800 kg afvalwaterzuiveringsinstallatie
| Productiviteit: | 1000 l/h |
|---|---|
| Gewicht (kg): | 800 kg |
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, pomp, versnellingsbak, motor |
Volautomatisch Mbbr / MBr Afvalwaterzuiveringssysteem Efficiënt Filtratiesysteem
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| productiviteit: | 100L/Hour |
| Gewicht (kg): | 5400 |
Afvalwaterzuiveringsinstallaties Landschapswaterzuiveringssysteem Sedimentatie Gesolde luchtflotatietank
| Toepasselijke sectoren: | Vervaardigingsbedrijf, voedsel- en drankenfabriek, landbouwbedrijven, bouwbedrijven, afvalwaterzuive |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Toepassing: | Afvalwaterzuivering |
3500 kg MBR afvalwaterzuiveringsinstallatie Pakketten Industrieel huishouden met PLC-componenten voor boerderijen en hotels
| Materiaal: | platenkas |
|---|---|
| Gewicht: | 300-9500 kg |
| Grootte: | verschillend als elk model |
Afvalwaterzuiveringsapparatuur Advectief opgeloste luchtdrijving 1000L/H 2500 kg
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, drukvat, Pomp, Toestel, Motor, Motor, PLC |
| Toepasselijke sectoren: | Vervaardigingsbedrijf, voedsel- en drankenfabriek, boerderij, restaurant, voedselwinkel, drukkerij, |
1-300 m3/h Afvalwaterzuiveringsapparatuur Advectief opgeloste luchtdrijving CE ISO
| Capaciteit: | 2-00 m3/h |
|---|---|
| Afmetingen ((mm): | 2000*3000*2000 |
| Sleutelwoorden: | Opgeloste luchtflotatiesysteem |
Industriële waterzuiveringsinstallatie van roestvrij staal voor het slachten
| Productiviteit: | 5000L/U |
|---|---|
| Gewicht (kg): | 400 kg |
| Voorwaarde: | Nieuw |
304 Ontmineraliseerde waterzuiveringsinstallatie / waterzuiveringsmachine 15000L/uur 2000 Kg
| Kerncomponenten: | Drukvat, Pomp, PLC |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Productiviteit: | 15000L/u |

