Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ integrated sewage treatment plant ] bij elkaar passen 281 producten.
Draagbare Geïntegreerde MBR-apparatuur voor Afvalwaterzuiveringsinstallatie
| Productiviteit: | 50000l/uur |
|---|---|
| Gewicht (KG): | 2500 kg |
| After-sales service verleend: | Online-ondersteuning |
380V/50Hz afvalwaterzuiveringsapparatuur Rotary Drum Screen Rioleringsproces
| Materiaal: | gecomprimeerd |
|---|---|
| Gewicht: | Afhankelijk van de capaciteit |
| Grootte: | Afhankelijk van de capaciteit |
Zelfreinigende filters 15 W industriële filtratieapparatuur voor afvalwaterzuiveringsinstallaties 20-1200 m3/u
| Stroomsnelheid (eenfilter): | 20 tot en met 1200 m3/h |
|---|---|
| Filtratiegraad: | 50 tot en met 800 mm |
| Nominale druk: | 1.0~1.6MPa |
Fabrieksprijs Maatwerk Waterzuiveringsapparatuur/filtratie/behandeling/installatie/systeem voor Drinkwater
| Verwerkingstype: | Omgekeerde osmose, filtratie |
|---|---|
| Productiviteit: | 1000l/uur |
| vermogen(w): | 2,5 kW |
Gehele huis waterzuiveringssystemen RO Mini waterzuiveringsinstallatie 6.0KW
| Gewicht: | 2200Kg |
|---|---|
| Kracht: | 6.0KW |
| Productnaam: | zuivere watermachine |
Stroomzuiveringsinstallatie van roestvrij staal
| Type: | Modder het Ontwateren |
|---|---|
| Power (W): | 0.36 kW |
| Kerncomponenten: | Motor, PLC, Motor, Versnellingsbak |
Roestvrij staal slib ontwatering machine schroef pers afvalwaterbehandeling installatie slib dehydrator efficiënt
| Type verwerking: | Verzachtende, omgekeerde osmose |
|---|---|
| Spanning: | 220V |
| Power (W): | 800W, 1 kW |
Fabrikant Direct schroefpers Slibontwatering machine Filterpers apparatuur voor afvalwaterzuiveringsinstallatie
| Type: | Voedselafvalverwijderaar |
|---|---|
| Power (W): | 2,2 kW |
| Kerncomponenten: | Lager, Motor, Toestel, Versnellingsbak, Motor, PLC, drukvat, Pomp |
Membraan omgekeerde osmosefiltratie Zeewater ontziltingseenheid CE ISO
| Membraansoorten: | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Systeemherstelpercentage: | Meestal meer dan 90% |
| Flexibiliteit van de werking van het systeem: | 50-200% |
Papier afvalwaterzuiveringsapparatuur 1000 l/h Voor schoolziekenhuis Hotel
| Tipe in de handel brengen: | Gewoon product |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
| Kerncomponenten: | Pomp |

