Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ modular water treatment system ] bij elkaar passen 66 producten.
Carbon Steel Filtratie Afvalwaterzuivering 220V/380V Stroomvoorziening in industriële afvalwaterzuiveringsinstallaties
| Gewicht (kg): | aanpasbaar |
|---|---|
| Werktemperatuur: | 5-40°C |
| Stroomvoorziening: | 220v/380v, 50 Hz/60 Hz |
Gesolde luchtflotatie afvalwaterzuiveringsinstallatie waterzuiveringsmachines DAF-systeem SS BOD verwijdering
| Materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Functie: | Hoge hydraulische belasting met skimmer |
| Functie: | Verwijdering van SS Verwijdering van BOD |
50000L/H Eenfasige omgekeerde osmose-apparatuur RO Ultrazuivere waterapparatuur 500000 kg
| Kerncomponenten: | Drukvat, pomp, PLC, omgekeerde osmose membraan |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Productiviteit: | 50000 l/uur |
Ondergrondse Geïntegreerde Rioolwaterzuiveringsinstallatie voor Landelijke Huishoudelijk Afvalwaterzuiveringsinstallatie Hot Selling
| Verwerkingstype: | filtratie |
|---|---|
| Productiviteit: | 50000l/uur |
| Kerncomponenten: | pomp |
Op maat gemaakte automatische geïntegreerde afvalwaterzuiveringsinstallatie voor industrieel fabrieksafvalwater
| Productnaam: | Geïntegreerd Waterzuiveringsinstallatiemateriaal |
|---|---|
| Capaciteitsbereik: | 5-5.000 ton/dag |
| Kerncomponenten: | Pomp, motor |
Containertype MBR afvalwaterzuiveringsinstallatie
| Verwerkingstype: | Biologische bedbehandeling |
|---|---|
| Productiviteit: | 2000 l/uur |
| Kerncomponenten: | Motor, PLC |
Borehole Salt Sea Well Water Desalination Plant Mobiele voor landbouw irrigatie boerderij
| Grootte: | 1.5*0.78*1.7 ((m) |
|---|---|
| Kracht: | 1.65kw |
| Type: | Apparatuur voor waterzuivering |
10 kubieke meter per dag afvalwaterzuiveringssystemen
| Tipe in de handel brengen: | Gewoon product |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 2 jaar |
| Kerncomponenten: | Pomp, PLC, ventilator, MBR-membraanmodule |
6m2 Mbr-membraan geïntegreerde afvalwaterbehandeling Mbr-modulesysteem
| Gewicht: | 17 KGS |
|---|---|
| Grootte: | 600*40*760 mm |
| Geproduceerd water: | Vervaagbaarheid < 0,3 NTU SS=0 SDI< 4 |
Slachthuis Industrieel afvalwaterzuiveringsapparaat 3000L/h BOD Verwijdering Huishoudelijk afvalwaterzuiveringsinstallatie
| Plaats van herkomst: | Henan, China |
|---|---|
| Productiviteit: | 3000L/H |
| Gewicht (kg): | 4000 kg |

