Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ sewage treatment plant ] bij elkaar passen 281 producten.
Geavanceerde cavitatie-luchtflotatie-installatie voor oliehoudend rioolwater
| Verwerkingstype: | filtratie |
|---|---|
| Productiviteit: | 1000l/uur |
| Kerncomponenten: | Motor |
Top-rated apparatuur voor water- en afvalwaterzuivering Daf rioolwaterzuiveringsinstallatie
| Verwerkingstype: | filtratie |
|---|---|
| Productiviteit: | 500L/uur |
| vermogen(w): | 70 kW |
Daf Opgeloste Lucht Drijvingsbehandelingsapparatuur Huishoudelijk Afvalwaterzuiveringsinstallatie
| Productiviteit: | 2000 l/uur |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Pomp |
| Garantie: | 1 jaar |
MBBR / MBR Package Apparatuur voor afvalwaterzuiveringsinstallaties 4166L/H
| Kerncomponenten: | Pomp, PLC |
|---|---|
| Tipe in de handel brengen: | Nieuw product 2024 |
| Productiviteit: | 4166L/H |
Kleine Geïntegreerde Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie / Afvalwaterzuiveringsapparatuur voor Rioolwater
| Productiviteit: | 2000 l/uur |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Pomp, Motor, PLC |
| Garantie: | 1 jaar |
Industriële afvalwaterzuiveringsinstallatie MBR Membraan bioreacteur
| Tipe in de handel brengen: | Gewoon product |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, drukvat, Pomp, Motor, Motor, PLC |
Slijmontwatering machine van roestvrij staal schroefpers afvalwaterzuiveringsinstallatie afvalwaterzuiveringsinstallatie PLC 1000L
| Verwerkingstype: | filtratie |
|---|---|
| Productiviteit: | 1000l/uur |
| Kerncomponenten: | Handelswijze |
15 kW containersysteem voor afvalwaterzuivering voor milieuvriendelijke industriële waterzuivering
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| productiviteit: | 12000L/hour |
| Gewicht (kg): | 7000 |
Supersystem afvalzuiveringsinstallatie SS304 waterzuiveringsmachines DAF opgeloste luchtflotatie
| Productiviteit: | 1000 l/h |
|---|---|
| Gewicht (kg): | 100 kg |
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, PLC |
3500 kg MBR afvalwaterzuiveringsinstallatie Pakketten Industrieel huishouden met PLC-componenten voor boerderijen en hotels
| Materiaal: | platenkas |
|---|---|
| Gewicht: | 300-9500 kg |
| Grootte: | verschillend als elk model |

