Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ sewage treatment plant ] bij elkaar passen 281 producten.
1.5KW Zeewater ontzilting Gesolde luchtflotatie Eenheid SUS304 Daf Eenheden Waterbehandeling
| Materiaal: | koolstofstaal of sus304 |
|---|---|
| Gewicht: | 1.5-12000 kg |
| Grootte: | meer dan 1M*1M*2M |
UPVC SS Ontzilting Omgekeerde osmose-apparatuur voor drinkwatercontainer Verplaatsbare zoutwaterzuiveringsinstallatie
| Materiaal: | UPVC, SS |
|---|---|
| Gewicht: | 1000 kg |
| Grootte: | Op maat |
Grote afvalwaterzuiveringsinstallatie voor afvalwater in voedselinstallaties / geïntegreerde afvalwaterzuiveringsinstallatie
| Kerncomponenten: | Pomp, PLC |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Garantie: | 1 jaar |
Zeewaterzuiveringssysteem Ro Waterzuiveringsinstallatie Gebruikte mineraalwaterapparatuur
| Kerncomponenten: | Pomp, PLC |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Kracht: | 1.5 kW |
Zuiver drinkwater 500 l/h RO-systeem voor huishoudelijke en industriële zuivering
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| productiviteit: | 500 l/uur |
| weight (kg): | 320 |
250L/H Kleine Industriële Ontziltingsinstallatie voor Zeewater RO-installatie Omgekeerde Osmose Systeem voor Drinkwater
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| productiviteit: | 250L/Hour |
| gewicht (kg): | 200 kg |
Omgekeerde osmose gereinigd water machines Plant ontzilting van zout water tot drinkwater PLC kerncomponenten
| Verwerkingstype: | Omgekeerde osmose, verzachting, ontzilting, filtratie |
|---|---|
| Productiviteit: | 500l/uur |
| Kerncomponenten: | Pomp, RO systeem |
Ontziltingsplant voor zeewater in containers met 99% ontzilting en TDS 500 mg/l water
| Kerncomponenten: | Pomp, PLC |
|---|---|
| Gewicht: | 15000 kg |
| Kracht: | 105 kW |
450 kg roestvrij staal 304 Zeewater ontziltingsplant Zeewater zuiveren tot drinkwater
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| productiviteit: | 3000LPH |
| Gewicht (kg): | 450 kg |
Solar Ro Uv Uf Waterzuiveringsinstallaties 5000lph Zoutwater Omgekeerde Osmose Waterzuiveringsmachines
| Hoge ontzilting: | 97% |
|---|---|
| Hoog terugwinningstarief: | 50%-75% |
| Productiviteit: | 5000L/U |

