Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ waste water treatment equipment ] bij elkaar passen 448 producten.
4040 Ro Membraan 8040 Omgekeerd osmose systeem 3,3 kg 102*15*16 cm
| Gewicht: | 30,3 kg |
|---|---|
| Grootte: | 102 x 15 x 16 cm |
| Kracht: | 0,55 |
Multiplate slib ontwatering machine schroefpers en automatische SS304/SS316L 2510*900*1300
| Materiaal: | SS304/SS316L |
|---|---|
| Gewicht: | 300 tot 1000 |
| Grootte: | 2510*900*1300 |
10000 LPH Grote capaciteit zonne-ontziltingsinstallatie Container
| Garantie: | 1.5 jaar |
|---|---|
| Productiviteit: | 10000L/h |
| Gewicht (kg): | 3000 kg |
Actieve koolstof adsorptie en desorptie Katalysator verbrandingsapparaat regeneratief thermisch oxidator
| Plaats van herkomst: | Henan, China |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Kerncomponenten: | Motor, PLC, pomp |
55-65% herstelpercentage Zeewater omgekeerde osmose systemen met corrosiebestrijdende plastic verbindingsbuis
| Techniek: | De Technologie van de membraanscheiding |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | Elektrisch |
| verbindingspijp: | Anti-corrosieve kunststof |
Custom Size Purification Tank SMC Moulded FRP With Video Technical Assistance
| warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Drukvat, pomp, motor |
| Product name: | Domestic sewage treatment tank |
Offshore RO Zeewater Ontziltingsmachine Ro Plant Container 105kw PLC Zeewater Ontziltingsinstallaties
| Kerncomponenten: | Pomp, PLC |
|---|---|
| Gewicht: | 15000 |
| Grootte: | 12m x 2,3m x 2,4m |
Anti-corrosie plastic verbindingspijp ontziltingstechnologie voor 110V / 220V / 380V 50hz aangepaste spanning
| Techniek: | De Technologie van de membraanscheiding |
|---|---|
| Terugvorderingspercentage: | 55-65% |
| Kerncomponenten: | Pomp, PLC, RO-membraan |
1500 liter/uur zeewater ontziltingsmachine RO-ontziltingsapparaat van koolstofstaal
| Materiaal: | Koolstofstaal |
|---|---|
| Kracht: | 13.5 |
| Productnaam: | Verwerkingsinstallatie voor zeewaterbehandeling met omgekeerde osmose |
1500 liter/uur Zeewater ontzilteringsmachine 3-fase 220/380V 50/60HZ
| Materiaal: | Koolstofstaal |
|---|---|
| Kracht: | 13.5 |
| Productnaam: | Verwerkingsinstallatie voor zeewaterbehandeling met omgekeerde osmose |

