Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
Ontziltingsplant voor zeewater in containers met 99% ontzilting en TDS 500 mg/l water
| Kerncomponenten: | Pomp, PLC |
|---|---|
| Gewicht: | 15000 kg |
| Kracht: | 105 kW |
Plc Paper Waste Water Treatment Equipment 1 Year Warranty
| warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Product Name: | Paper Waste Water Treatment Equipment |
| Core Components: | Motor, PLC |
Stainless Steel Mining Wastewater Treatment Ultimate Solution
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Product Name: | mine water |
| Keywords: | Wastewater |
Custom Size Purification Tank SMC Moulded FRP With Video Technical Assistance
| warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Drukvat, pomp, motor |
| Product name: | Domestic sewage treatment tank |
Eenheden voor ontzilting van containers van 500 m3/dag
| Toepassing: | Verziltingstoestellen voor zeewater |
|---|---|
| Ontzaltingspercentage: | 98.5% |
| Materiële Samenstelling: | SUS316 roestvrij staal |
Container voor zeewaterontzalting Container voor zeewaterontzalting
| Wateropbrengst: | 5T/D~500T/D |
|---|---|
| Toepasselijke watertemperatuur: | 5 tot en met 40°C |
| Waterproductie schaal: | 5T/D~500T/D |
Draagbare zeewaterontziltingsapparatuur
| Proces: | Omgekeerde osmose |
|---|---|
| Ontzaltingspercentage: | 980,4% (handhaving > 96,0% onder extreme omstandigheden) |
| Type: | Ontziltingssysteem |
Zeewaterzuiveringssysteem Ro Waterzuiveringsinstallatie Gebruikte mineraalwaterapparatuur
| Kerncomponenten: | Pomp, PLC |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Kracht: | 1.5 kW |
Koolstofstaalzuiveringsvat Huishoudelijk afvalwaterzuiveringsvat
| warranty: | 1 Year |
|---|---|
| core components: | Pressure vessel, Pump, motor |
| Productnaam: | Huishoudelijke afvalwatertank |
Op maat gemaakte stedelijke afvalwaterzuiveringsapparatuur met verwerking en kleuren op maat
| Product name: | Water |
|---|---|
| Kleur: | Aangepaste kleur |
| Verpakking: | standaard doos |

