Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ integrated sewage treatment plant ] bij elkaar passen 281 producten.
Offshore RO Zeewater Ontziltingsmachine Ro Plant Container 105kw PLC Zeewater Ontziltingsinstallaties
| Kerncomponenten: | Pomp, PLC |
|---|---|
| Gewicht: | 15000 |
| Grootte: | 12m x 2,3m x 2,4m |
Drinkwaterzuiveringsinstallatie Waterzuiveringsapparatuur met omgekeerde osmose 1-10T 2500 kg
| Productiviteit: | 5000L/U |
|---|---|
| Gewicht (kg): | 2500 kg |
| Controle: | Elektrische Autocontrole (PLC Siemens) |
UF Waterontziltingsinstallatie met kerntechnologie UF-proces Productiviteit 20000L/uur
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| productiviteit: | 20000L/uur |
| Gewicht (kg): | 2000 kg |
Professionele UF Membraan Ultrafiltratie Waterbehandeling 850kg 2000L/H-10000L/H
| Gewicht: | 850 kg |
|---|---|
| Grootte: | 200 x 80 x 165 cm |
| Productnaam: | UF-filterfiltratie met een zuiveringsmiddel |
Borehole Salt Sea Well Water Desalination Plant Mobiele voor landbouw irrigatie boerderij
| Grootte: | 1.5*0.78*1.7 ((m) |
|---|---|
| Kracht: | 1.65kw |
| Type: | Apparatuur voor waterzuivering |
Zeewater RO Waterzuiveringsmachine Zuiveringsinstallatie capaciteit
| Productnaam: | RO-installaties voor zeewaterontzilting |
|---|---|
| Capaciteit: | 00,5-100 m3/h |
| Membraan type: | Zeewater Ontzilt membraan |
Spraytoren natte wasmachine gasverwijderingsapparatuur voor de behandeling van zuur- en alkalische afvalgassen
| Toepasselijke sectoren: | Hotels, kledingwinkels, winkels voor bouwmaterialen, fabrieken, reparatieshops voor machines, restau |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
| Kerncomponenten: | Pomp, motor, motor, vulstof |
Waterfiltratiesysteem Ontziltingsinstallaties Stil zeewater RO-systeem voor industriële toepassingen
| Techniek: | De Technologie van de membraanscheiding |
|---|---|
| Stijl: | Zeewater Ro-systeem |
| Stroomvoorziening: | Elektrisch |
RO-systeemapparatuur waterbehandeling mobiele ontziltingsinstallaties RO-waterbehandeling voor brouwerijen
| Productiviteit: | 500l/uur |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Toestel, het Dragen |
| Garantie: | 3 jaar |
Professionele actief koolstof adsorptiesysteem afvalgasbehandeling koolstofstaal PP
| Toepasselijke sectoren: | Hotels, fabrieken, fabrieken voor voedsel en dranken, restaurants, eetwinkels, bouwwerkzaamheden |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
| Kerncomponenten: | Motor, motor |

