Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ reverse osmosis water filtration system ] bij elkaar passen 80 producten.
Plastic Pressure Tank Reverse Osmosis Machine Custom Gallon 4G 5G Tankless Water Purifier RO-systeem
| Grootte: | 10 inch |
|---|---|
| Materiaal: | Plastic |
| Kleur: | Wit; blauw of op maat |
Waterzuiveringsapparatuur op basis van elektriciteitsbron met RO-membraanfiltratie en roestvrij staal
| Gebruik: | Waterbehandeling |
|---|---|
| Toepassing: | Waterzuivering |
| Ro membraan: | 4040/8040 |
Metalen/plastieken industriële waterdeionisator met 50%-75% terugwinning en energiebesparende eigenschappen
| Filtratie: | Kwartszand, geactiveerd koolstof, waterverzachter, RO-membraan |
|---|---|
| Type: | Omgekeerde osmose |
| Toepassing: | Waterzuivering |
220V aanpasbaar zeewater omgekeerde osmose ontzilting systeem installatie voor een hoge productiviteit van 50000 L/uur
| warranty: | 1 Year |
|---|---|
| productiviteit: | 50000 l/uur |
| gewicht (kg): | 788 |
380V Industriële 10000 Liter RO-systeem Zeewaterzuiveringsmachines voor Ontzouting van Zout Water Drinkwaterzuiveringsinstallatie
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Gewicht (kg): | 1000 |
| Processing Type: | Omgekeerde osmose, verzachting, ontzilting, filtratie |
≥97% Zoutontzaltingspercentage Commerciële waterzuiveringsmiddelen voor de productie van zoet en schoon water
| Type: | Omgekeerde osmose |
|---|---|
| Functie: | Het produceren van Zoet water |
| kenmerk: | Hoge efficiëntie |
Aanpasbare opties Industrieel waterfilter voor waterbehandeling
| Geschikt voor:: | Water uit putten, ondergronds water, andere |
|---|---|
| kenmerk: | Hoge efficiëntie |
| Gebruik: | Waterbehandeling |
ISO/CE 50T/H Ondergrondse waterzuiveringsinstallatie voor waterzuivering
| Kracht: | 65 kW |
|---|---|
| Productnaam: | RO-waterzuiveringssysteem |
| Toepassing: | Filtratie |
Residentiële waterzuivering met een herstelpercentage van 50%-75% Waterzuiveringsapparatuur met online ondersteuning
| Stroombron: | Elektriciteit |
|---|---|
| Ruimte structuur: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Ro membraan: | 4040/8040 |
75GPD Waterbehandeling Ro Membrane Residentiële waterreiniger Membrane Voor Ro Waterfilteronderdelen
| Productiviteit: | 75GPD |
|---|---|
| Gewicht (kg): | 0,34 kg |
| Productnaam: | Omgekeerde Osmosemembraan |

