Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ reverse osmosis water filtration system ] bij elkaar passen 80 producten.
Elektrisch waterzuiveringsapparatuur Online ondersteuning Quartz zandfiltratie
| Stroombron: | Elektriciteit |
|---|---|
| kenmerk: | Hoge efficiëntie |
| Ruimte structuur: | 304 roestvrij staal |
Zoutontzaltingspercentage ≥97% Metalen/plastiekwaterzuiveringsapparatuur met een hoog rendement
| Kenmerken: | Hoge efficiëntie |
|---|---|
| Terugvorderingspercentage: | 50%-75% |
| Ruimte structuur: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
Zeilboten en vissersboten Waterontziltingssysteem Drinkwatergebruik Kleine RO-watermaker
| Gewicht: | 350 kg |
|---|---|
| Grootte: | 350 * 100 * 165 cm |
| Kracht: | 0.5~5.5Kw |
Gepersonaliseerd waterzuiveringsapparaat RO-systeem
| Kracht: | Op maat |
|---|---|
| Samenstelling: | Ultrafiltratieapparatuur, Verzacht water |
| Kerncomponenten: | Drukvat, pomp, tandwiel, motor, motor |
Onderdelen voor de zuivering van water van paddenstoelen
| Gewicht: | 00,3 kg |
|---|---|
| Productnaam: | Waterzuiger |
| Kleur: | Grijs |
350T Ultrafiltratie Industrieel waterzuiveringsapparaat Uf Waterzuiveringssysteem Waterzuiveringsmachines Hoog rendement
| Tipe in de handel brengen: | Gewoon product |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
| Kerncomponenten: | Drukvat, tandwiel, lager, motor, PLC |
Productie van zoet water Functie Waterzuiveringsapparatuur Zout ontzilting ≥97%
| Toepassing: | Waterzuivering |
|---|---|
| Materiaal: | Metalen/plastiek, roestvrij staal |
| Geschikt voor:: | Water uit putten, ondergronds water, andere |
Waterhergebruiksysteem Waterzuiveringsinstallatie 23kw 5000kg Incontainerwaterontzilter
| Gewicht: | 5000 kg |
|---|---|
| Grootte: | 600 * 145 * 180 cm |
| Kracht: | 23kw |
110V/220V/380V waterontziltingssystemen met een structuur van roestvrij staal 304
| Naverkoopservice: | Videotechnische ondersteuning |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Techniek: | De Technologie van de membraanscheiding |
Efficiënt systeem voor het hergebruiken van afvalwater van zuurpeigering voor industriële waterbesparing
| Gewicht: | 1000 kg |
|---|---|
| Grootte: | 230 x 85 x 160 cm |
| Kracht: | met een vermogen van meer dan 50 W,5.1 kW |

