Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ waste water treatment equipment ] bij elkaar passen 448 producten.
Volledig automatisch PLC-besturing RO-systeem Wateropwekking 4000Lph Omgekeerde osmose Ontzilting Waterbehandeling
| Productnaam: | 4000-5000 L/H RO-systeem |
|---|---|
| Membraan: | Ro membraan |
| Membraanvat: | Roestvrij staal SS304 |
20T/H Alle roestvrij staal RO waterzuiveringssysteem Verwijder zout TDS waterzuiveringsapparatuur
| Toepassing: | waterzuivering |
|---|---|
| Functie: | Verwijder zout TDS |
| Onze dienst: | Ontwerp, productie, fabriekstest |
Super-Atomized daf waterbehandeling Grote stroom Voedsel Vlees Riolering Olie Separator ontvettende systeem
| Gewicht: | 11470 kg |
|---|---|
| Grootte: | 14475*6330*3000 cm |
| Kracht: | 26.37 kW |
Gehele huis waterzuiveringssystemen RO Mini waterzuiveringsinstallatie 6.0KW
| Gewicht: | 2200Kg |
|---|---|
| Kracht: | 6.0KW |
| Productnaam: | zuivere watermachine |
Waterzuiveringsmachines Luftflotatie opgelost DAF Luftflotatie afvalwaterzuiveringsinstallatie
| Materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 1.5-12000 kg |
| Grootte: | meer dan 1M*1M*2M |
Waterzuiveringsapparatuur omgekeerde osmose en elektrische energiebron voor klantvereisten
| Functie: | Het produceren van Zoet water |
|---|---|
| Toepassing: | Waterzuivering |
| kenmerk: | Hoge efficiëntie |
Waterverzachter Waterzuiveringsapparatuur met en online ondersteuning
| Geschikt voor:: | Water uit putten, ondergronds water, andere |
|---|---|
| Functie: | Het produceren van Zoet water |
| Zoutontzaltingspercentage: | ≥97% |
SUS316 Filtertenk van roestvrij staal 20t/d Zeewater ontzilter voor zuivering van drinkwater met hoge zoutverwijzing
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| productiviteit: | 1000 l/uur |
| gewicht (kg): | 788 |
Aanpasbaar systeem voor behandeling van afvalwater in ziekenhuizen met een capaciteit van 5-3000 kubieke meter per dag
| productiviteit: | 500-50000 l/uur |
|---|---|
| Gewicht (kg): | 3000 kg |
| core components: | treatment technology |
Ondergrondse Geïntegreerde Rioolwaterzuiveringsinstallatie voor Landelijke Huishoudelijk Afvalwaterzuiveringsinstallatie Hot Selling
| Verwerkingstype: | filtratie |
|---|---|
| Productiviteit: | 50000l/uur |
| Kerncomponenten: | pomp |

