Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ waste water treatment equipment ] bij elkaar passen 448 producten.
Professionele UF Membraan Ultrafiltratie Waterbehandeling 850kg 2000L/H-10000L/H
| Gewicht: | 850 kg |
|---|---|
| Grootte: | 200 x 80 x 165 cm |
| Productnaam: | UF-filterfiltratie met een zuiveringsmiddel |
Modulair ontwerp Draagbare waterbehandeling machines met automatische PLC afstandsbediening
| Functie: | Elektrochlorering in pekelwater |
|---|---|
| Concentratie: | 00,6% tot 0,8% |
| Garantie: | 1 jaar voor het gehele systeem |
Elektrisch aangedreven waterzuiveringsapparatuur met omgekeerd osmose-systeem en online ondersteuning na onderhoud
| Ro membraan: | 4040/8040 |
|---|---|
| materiaal: | Metalen/plastiek, roestvrij staal |
| Toepassing: | Waterzuivering |
Waterzuiveringsapparatuur van roestvrij staal met online ondersteuning na onderhoud en omgekeerde osmose
| Filtratie: | Kwartszand, geactiveerd koolstof, waterverzachter, RO-membraan |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Ruimte structuur: | 304 roestvrij staal |
Producent van afvalwaterbehandelingstoestellen Systemen voor hergebruik van afvalwater
| Verwerkingstype: | filtratie |
|---|---|
| Productiviteit: | 2000 l/uur |
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, drukvat, tandwiel, lager, PLC, pomp, motor, motor |
Zoutontzaltingspercentage ≥97% Metalen/plastiekwaterzuiveringsapparatuur met een hoog rendement
| Kenmerken: | Hoge efficiëntie |
|---|---|
| Terugvorderingspercentage: | 50%-75% |
| Ruimte structuur: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
Hot-selling Fully Automatic Dairy Wastewater Treatment Equipment, Dissolved Air Flotation Machine, Sewage Treatment Plant
| Productiviteit: | 1-300 m3/h |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht (KG): | 500 kg |
Verwarmingsapparatuur voor waterzuivering met omgekeerde osmose Terugwinningspercentage van 50%-75%
| Type: | Omgekeerde osmose |
|---|---|
| Ro membraan: | 4040/8040 |
| Stroombron: | Elektriciteit |
Waterzuiveringsapparatuur op basis van elektriciteitsbron met RO-membraanfiltratie en roestvrij staal
| Gebruik: | Waterbehandeling |
|---|---|
| Toepassing: | Waterzuivering |
| Ro membraan: | 4040/8040 |
Industriële afvalgasbehandelingsapparatuur voor de adsorptie van geactiveerd koolstof 304 Afvalgasfiltertenk
| Reinig efficiëntie: | 98% |
|---|---|
| Materiaal: | van roestvrij staal 304 |
| Toepassing: | Industrieel gasfilter |

