Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ waste water treatment equipment ] bij elkaar passen 448 producten.
Industriële afvalwaterzuiveringsinstallatie met een capaciteit van 50m3-1000m3/dag, koolstofstalen MBR-systeem
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| productiviteit: | 1-300 L/uur |
| Gewicht (kg): | 1500 kg |
UV-luchtreiniger Ozonfotolyse oxidatie gas verwijdering apparaat Plasma afvalgasbehandeling apparatuur
| Tipe in de handel brengen: | Warm product 2024 |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
| Kerncomponenten: | Pomp, Motor, PLC |
2024 Professionele waterzuiveringsapparatuur 2 ton Waterzuiveringsapparatuur 5400 L/H
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Gewicht: | 320Kg |
| Kracht: | 5.5 kW |
Opgeloste luchtdrijvende machine waterbehandeling 30000L/H16050 kg
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, drukvat, pomp, versnellingsbak, lager, motor, motor, PLC |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Garantie: | 1 jaar |
Industriële afvalgasbehandelingsapparatuur Actieve koolstofreiniger 300 kg / Actieve koolstoffiltertank
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, motor, motor |
| Plaats van herkomst: | China |
RO-systeemapparatuur waterbehandeling mobiele ontziltingsinstallaties RO-waterbehandeling voor brouwerijen
| Productiviteit: | 500l/uur |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Toestel, het Dragen |
| Garantie: | 3 jaar |
Productielijn voor recycling van kunststoffen Afvalwaterzuivering 2000L/uur 10000 kg
| Toepasselijke sectoren: | Kledingstukwinkels, Productieinstallatie |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, drukvat, pomp, versnellingsbak, lager, motor |
Top-rated apparatuur voor water- en afvalwaterzuivering Daf rioolwaterzuiveringsinstallatie
| Verwerkingstype: | filtratie |
|---|---|
| Productiviteit: | 500L/uur |
| vermogen(w): | 70 kW |
Industrieel stoffilter Katalysatorische verbranding Vocs Uitlaatgasbehandelingsapparatuur Shell koolstofstaal 1500 kg
| Gewicht (kg): | 1500 |
|---|---|
| Tipe in de handel brengen: | Gewoon product |
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
Volledig automatische controle Biologisch filter water desinfectieapparatuur voor rioolinstallatie
| Productnaam: | Biologische deodoratietoestellen |
|---|---|
| Het werkprincipe: | Verander VOC's |
| Materiaal: | Roestvrij staal 304/316/FRP |

