Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ waste water treatment equipment ] bij elkaar passen 448 producten.
Fotooxygen UV zuurstofkatalysator Reinigingsapparatuur voor het zuiveren van afvalgassen 100 kg 100000Nm3/h
| Toepasselijke sectoren: | Hotels, fabrieken, fabrieken voor voedsel en dranken, restaurants, eetwinkels, bouwwerkzaamheden |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
| Kerncomponenten: | Motor, motor |
30 ton afvalwater recycling systeem waterzuiveringsmachine voor wateropslag
| Gewicht: | 30 ton |
|---|---|
| Kracht: | verschillend als elk model |
| naam: | waterzuiveringsinstallatiemachine |
Professionele actief koolstof adsorptiesysteem afvalgasbehandeling koolstofstaal PP
| Toepasselijke sectoren: | Hotels, fabrieken, fabrieken voor voedsel en dranken, restaurants, eetwinkels, bouwwerkzaamheden |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
| Kerncomponenten: | Motor, motor |
Afvalwaterzuiveringsmachine Automatisch zelfreinigend filter 8040 RO Uv Waterzuiveringsapparaat Omgekeerde osmose
| Grootte: | 2800*1100*2000 mm |
|---|---|
| Productnaam: | Het Systeem van de waterbehandeling |
| naam: | RO Waterzuiveringssysteem |
Aanpasbaar Gewicht kg Geïntegreerde afvalwaterbehandeling voor industriële installaties
| Werktemperatuur: | 5-40°C |
|---|---|
| Terugvorderingspercentage: | 80-99% |
| Vorm: | Vierkant modulair |
10-300 M3/h Capaciteit afvalwaterzuiveringsinstallatie Apparatuurpakket voor STP-installatie/MBBR/MBR afvalwaterzuiveringssysteem
| warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Gewicht (kg): | 5000 kg |
| Kerncomponenten: | Pomp, Motor, PLC |
Geïntegreerde Afvalwaterzuiveringsinstallatie Modulaire Afvalwaterzuivering Mbr MBBR Afvalwaterzuiveringsinstallatie
| Spanning: | Volgens de standaard van klanten |
|---|---|
| Dimensie: | 5.5x2x2m |
| Sollicitatie: | Afvalwaterzuivering |
DTRO-systeem voor de spoedbehandeling van afvalwater
| Toepassingsgebied: | Ontlastingswaterbehandeling, afvalwaterbehandeling, afvalwaterbehandeling |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
| Kerncomponenten: | Waterzuiveringssystemen, pomp, PLC |
Aanpasbare geïntegreerde afvalwaterreinigingsinstallatie Automatische werking Gewicht kg 100-140
| Toepassing: | Afvalwaterzuivering Afvalwaterzuivering |
|---|---|
| Operatiemodus: | Automatisch |
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, drukvat, pomp, versnellingsbak, lager, motor, motor, PLC |
Zuiver waterzuiveringssysteem 1000L/h Vermogen RO Omgekeerde osmosefiltratiesysteem voor drinkwater
| output: | 1000l per hour |
|---|---|
| Controle: | Automatische besturing |
| Spanning: | 110v/220v/380v |

