Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ industrial water treatment machines ] bij elkaar passen 188 producten.
100 m3 per dag Verpakte afvalwaterzuiveringsinstallatie biologisch zuiveringssysteem
| Garantie voor kerncomponenten: | 3 jaar |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Pomp, Motor, Motor |
| Productiviteit: | 500 l/uur |
Volledig automatisch Compleet gebotteld zuiver water omgekeerd osmose waterfiltratiesysteem 10kw roestvrij staal 304
| Kracht: | 10 kW |
|---|---|
| Productnaam: | RO-waterzuiveringssysteem |
| Toepassing: | Filtratie |
Irrigatie Mineraal gefilterd zuiver water 2000L/uur Commerciële omgekeerde osmose systemen
| Productiviteit: | 2000L/h |
|---|---|
| Gewicht (kg): | 150 kg |
| Gewicht: | 195kg |
CO-zuivering Uitlaatgassen Machines voor de behandeling van afvalgassen uit industriële productieprocessen
| Productnaam: | Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen |
|---|---|
| Toepassing: | afvalgaszuivering |
| Functie: | Industriële gasbehandeling |
Zeilboten en vissersboten Waterontziltingssysteem Drinkwatergebruik Kleine RO-watermaker
| Gewicht: | 350 kg |
|---|---|
| Grootte: | 350 * 100 * 165 cm |
| Kracht: | 0.5~5.5Kw |
Multiplate slib ontwatering machine schroefpers en automatische SS304/SS316L 2510*900*1300
| Materiaal: | SS304/SS316L |
|---|---|
| Gewicht: | 300 tot 1000 |
| Grootte: | 2510*900*1300 |
Fabrikant Direct MBR Geïntegreerde MBBR Rioolwaterzuiveringsinstallatie Afvalwaterzuiveringsinstallatie
| Type verwerking: | Omgekeerde osmose, filtratie, ontzilting |
|---|---|
| Spanning: | 220V, 380V |
| Power (W): | 5 kW |
Industriële membraanfiltratie RO Afvalwaterrecycling 5-500m3/h Voor textielfabriek
| Gewicht: | 1-3000 kg |
|---|---|
| naam: | water recyclingssysteem |
| Capaciteit: | 5-500m3/h |
SS304/SS316 Rotary Drum Screen Filter Afvalwater Afvalwater Slibbehandeling Dehydrator Ontwatering
| Gebruik: | Automatisch chemisch systeem waterbehandeling Doseringsapparaat |
|---|---|
| Materiaal: | SS304/SS316 |
| Nominaal volume: | 00,5-3,0 m3 |
Elektrisch aangedreven waterzuiveringsapparatuur met constructie van roestvrij staal
| Gebruik: | Waterbehandeling |
|---|---|
| Functie: | Het produceren van Zoet water |
| Stroombron: | Elektriciteit |

