Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ industrial water treatment machines ] bij elkaar passen 188 producten.
100LPH industriële gedistilleerd watermachine 100L/uur SS304 & SS316L waterbehandeling machines
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Productiviteit: | 100L/h |
| Gewicht (kg): | 100 kg |
Grote 500L/uur waterzuiveringsapparatuur voor omgekeerde osmose SUS316L Industrieel waterzuiveringsapparaat
| Productiviteit: | 500L/h |
|---|---|
| Gewicht (kg): | 1050 kg |
| Stijl: | Tweefasen/éénfasen |
Duurzame Schroeftype Slibontwatering Apparatuur Gemaakt van Roestvrij Staal voor Afvalwater in de Voedingsmiddelenindustrie
| Type verwerking: | laswerk en bewerking |
|---|---|
| Spanning: | 220V/380V |
| Stroom: | 1,2 kW |
3500 kg MBR afvalwaterzuiveringsinstallatie Pakketten Industrieel huishouden met PLC-componenten voor boerderijen en hotels
| Materiaal: | platenkas |
|---|---|
| Gewicht: | 300-9500 kg |
| Grootte: | verschillend als elk model |
Slachthuis Industrieel afvalwaterzuiveringsapparaat 3000L/h BOD Verwijdering Huishoudelijk afvalwaterzuiveringsinstallatie
| Plaats van herkomst: | Henan, China |
|---|---|
| Productiviteit: | 3000L/H |
| Gewicht (kg): | 4000 kg |
Slijmverdichting door zwaartekracht van roestvrij staal, ontwateringssysteem IP55 F
| warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motor, PLC |
| Material: | SS304/SS316L |
1kW industriële 1000lph omgekeerde osmose waterzuiveringssysteem voor de zuivering van drinkwater
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| productiviteit: | 1000 l/uur |
| weight (kg): | 320 |
Hot-selling Fully Automatic Dairy Wastewater Treatment Equipment, Dissolved Air Flotation Machine, Sewage Treatment Plant
| Productiviteit: | 1-300 m3/h |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht (KG): | 500 kg |
DAF Olieafvalwaterzuiveringsinstallatie, opgeloste luchtdrijvingsunit, rioolwaterzuiveringsinstallatie
| Verwerkingstype: | Filtratie, ionenuitwisseling |
|---|---|
| Productiviteit: | 50000l/uur |
| Kerncomponenten: | Drukvat, pomp, tandwiel, motor, motor, PLC |
ODM Fabriek 20m3/d Zonne-energie Industrieel afvalwaterzuiveringsapparaat Hoog efficiënt afvalwaterverwarmer
| Kerncomponenten: | Pomp, PLC, ventilator, fotovoltaïsche, paneel, batterij, bacteriële filter |
|---|---|
| Productiviteit: | 20 m3/d |
| Gewicht (kg): | 4000 kg |

