Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ industrial water treatment machines ] bij elkaar passen 188 producten.
ODM Zonne-energie Industrieel afvalwaterbehandelingsapparaat Riolering Digester Hoog rendement
| Scale (m3/d): | 20 m3/d |
|---|---|
| Technologie: | AO+Bacteria zeeffiltratie |
| Spanning (V): | Zonne-energie (220 V hoofdstroomtoevoeging) |
Grondwater Brackish Well Water Treatment System Waterzuiveringsapparatuur 2000LPH Drinkwaterbehandeling 3.75KW
| Kracht: | 3.75 kW |
|---|---|
| Prijs: | OEM price |
| Facultatief deel: | UV-licht/ozongenerator |
MBR Industrieel afvalwaterzuiveringsapparaat Ondergrondse verpakking afvalwaterzuiveringsinstallatie
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Pomp |
| Productiviteit: | 1000 l/h |
100 m3 per dag Verpakte afvalwaterzuiveringsinstallatie Biologisch zuiveringssysteem
| Toepasselijke sectoren: | Hotels, boerderijen, winkels voor voedsel en dranken |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 3 jaar |
| Kerncomponenten: | Pomp, Motor, Motor |
20 m3/d AO AAO MBR MBBR Container afvalwaterzuiveringsapparatuur voor huishoudelijk industriële slachthuis afvalwater
| Tipe in de handel brengen: | Warm product 2024 |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, drukvat, pomp, versnellingsbak, lager, motor, motor, PLC |
Hoogwaardige industriële huishoudelijke afvalwaterzuiveringsinstallaties
| Tipe in de handel brengen: | Warm product 2024 |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, drukvat, pomp, versnellingsbak, lager, motor, motor, PLC |
Verzuiveringsinstallatie voor industrieel zeewater, omgekeerde osmose, zuiver water
| Productiviteit: | 40000L/H |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Materiaal: | Houten behuizing of naakte verpakking |
Industriële kleine geactiveerde koolstof adsorptie kamer uitlaatgas geurbehandeling apparatuur tank roestvrij staal
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Carbonstenen, filter katoen |
| Gewicht (kg): | 260 kg |
Automatische werking Geïntegreerde afvalwaterzuiveringsapparatuur met multifunctionele functie
| Naverkoopservice: | Tekeningen, video's, dienst ter plaatse |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | 220v/380v, 50 Hz/60 Hz |
| Toepassing: | Machines voor de waterbehandeling van staal |
500L/h-10000L/h Filtratie Afvalwaterzuivering met aanpasbaar gewicht en grote capaciteit
| Toepassing: | Machines voor de waterbehandeling van staal |
|---|---|
| Gewicht: | Op maat |
| Terugvorderingspercentage: | 80-99% |

