Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ integrated sewage treatment equipment ] bij elkaar passen 448 producten.
MBBR-pakket geïntegreerde huishoudelijke rioleringsfilter pers filtering afvalwaterzuiveringsinstallatie
| Tipe in de handel brengen: | Gewoon product |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
| Kerncomponenten: | Pomp |
Hoogrendement Verpakt Rioolwaterzuiveringsinstallatie voor Afvalwaterbeheer Verpakte Rioolwaterzuiveringsinstallatie voor Groeiende Behoeften
| Productiviteit: | 200 l/uur |
|---|---|
| Verwerkingstype: | filtratie |
| Spanning: | 220 V, 380 V |
Containertype MBR afvalwaterzuiveringsinstallatie
| Verwerkingstype: | Biologische bedbehandeling |
|---|---|
| Productiviteit: | 2000 l/uur |
| Kerncomponenten: | Motor, PLC |
Afvalwaterzuivering vuilnisbak rooster ruw mechanisch fijn bar scherm Ss 304 7.5kw
| Materiaal: | SS 304 |
|---|---|
| Gewicht: | 200 --- 2000 kg |
| Grootte: | 1x1x2---10x4x2m |
Volledig automatische controle Biologisch filter water desinfectieapparatuur voor rioolinstallatie
| Productnaam: | Biologische deodoratietoestellen |
|---|---|
| Het werkprincipe: | Verander VOC's |
| Materiaal: | Roestvrij staal 304/316/FRP |
Top-rated apparatuur voor water- en afvalwaterzuivering Daf rioolwaterzuiveringsinstallatie
| Verwerkingstype: | filtratie |
|---|---|
| Productiviteit: | 500L/uur |
| vermogen(w): | 70 kW |
Geavanceerde cavitatie-luchtflotatie-installatie voor oliehoudend rioolwater
| Verwerkingstype: | filtratie |
|---|---|
| Productiviteit: | 1000l/uur |
| Kerncomponenten: | Motor |
10hp 316 Gegooid roestvrij staal Blow down behandeling onderwater rioolwaterpomp zuur- en alkalisch bestand
| Toepassing: | Commerciële gebouwen, wateroplossingen in de ontwikkelingslanden, districtsenergie, industriële nuts |
|---|---|
| Druk: | Hoge druk |
| Spanning: | 380V |
Biologische deodoratietoestellen met een hoog efficiënt behandelingseffect
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Drukvat, motor, PLC |
| Productnaam: | Biologische deodoratietoestellen |
50 m3/dag mobiele afvalwaterzuiveringsinstallatie voor de Gemeenschap
| Productiviteit: | 12000L/hour |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Drukvat, pomp, motor, motor, plc |
| Garantie: | 1 jaar |

