Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ integrated sewage treatment equipment ] bij elkaar passen 448 producten.
UV-licht zuurstof fotozuurstof katalysator uitlaatgaszuiveringsapparatuur voor de industrie
| Functie: | Pro-milieu |
|---|---|
| Operatie: | Automatisch |
| Type: | UV-fotolyseapparatuur |
1.6kw Eenheid System Afvalwaterzuivering DAF-machine
| Kracht: | 1.6kw |
|---|---|
| Functie: | Afvalwaterzuivering |
| Toepassing: | Modder het Ontwateren |
Modulaire Mobiele Geïntegreerde Afvalwaterzuiveringsapparatuur Snelle Inzet voor Boerderij/Natuurgebied/Bouwplaats
| Productiviteit: | 500L/uur |
|---|---|
| Verwerkingstype: | filtratie |
| Spanning: | 380 V |
Separatie met een membraan van zout water Industrieel waterfiltratieapparatuur RO-systeem Ultrafiltratie
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Gewicht: | 900 |
| Grootte: | hang van de capaciteit af |
Geïntegreerde industriële afvalwaterzuiveringsinstallatie voor stedelijk en landelijk huishoudelijk afvalwater
| Tipe in de handel brengen: | Warm product 2024 |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
| Kerncomponenten: | Drukvat |
6m2 Mbr-membraan geïntegreerde afvalwaterbehandeling Mbr-modulesysteem
| Gewicht: | 17 KGS |
|---|---|
| Grootte: | 600*40*760 mm |
| Geproduceerd water: | Vervaagbaarheid < 0,3 NTU SS=0 SDI< 4 |
Afvalwaterzuiveringsinstallatie apparatuurpakket Stp Installatie/MBBR/MBR Afvalwaterzuiveringssysteem
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, pomp, motor, motor, PLC |
| Productiviteit: | 500 l/uur |
Draagbare Geïntegreerde MBR-apparatuur voor Afvalwaterzuiveringsinstallatie
| Productiviteit: | 50000l/uur |
|---|---|
| Gewicht (KG): | 2500 kg |
| After-sales service verleend: | Online-ondersteuning |
Professionele roestvrijstalen tandnetreinigingsmachine voor afvalwaterzuiveringsinstallaties
| Toepasselijke sectoren: | Hotels, fabrieken, voedsel- en drankenfabrieken, landbouwbedrijven |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
| Kerncomponenten: | Pomp, motor, ventilator |
Zelfreinigende filters 15 W industriële filtratieapparatuur voor afvalwaterzuiveringsinstallaties 20-1200 m3/u
| Stroomsnelheid (eenfilter): | 20 tot en met 1200 m3/h |
|---|---|
| Filtratiegraad: | 50 tot en met 800 mm |
| Nominale druk: | 1.0~1.6MPa |

