Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ integrated sewage treatment equipment ] bij elkaar passen 448 producten.
1.2KW Industriële zuivering van zeewater Ro Waterzuiveringsinstallatie Gebruikte mineraalwaterapparatuur Ozongenerator
| Grootte: | 125 x 40 x 158 cm |
|---|---|
| Kracht: | 1.2 kW |
| Werkspanning: | AC220V/50HZ |
Nieuwste technologie ZLD verdamper industriële afvalwaterbehandeling installatie apparatuur 380V 50Hz 3fase roestvrij staal 304
| Productnaam: | De industrieafvalwater |
|---|---|
| Toepassing: | Verwijder schadelijk materiaal |
| Materiaal: | van roestvrij staal 304 |
Duurzame Schroeftype Slibontwatering Apparatuur Gemaakt van Roestvrij Staal voor Afvalwater in de Voedingsmiddelenindustrie
| Type verwerking: | laswerk en bewerking |
|---|---|
| Spanning: | 220V/380V |
| Stroom: | 1,2 kW |
Roestvrij staal slib ontwatering machine schroef pers afvalwaterbehandeling installatie slib dehydrator efficiënt
| Type verwerking: | Verzachtende, omgekeerde osmose |
|---|---|
| Spanning: | 220V |
| Power (W): | 800W, 1 kW |
330 kg omgekeerde osmose waterbehandeling zuiveringsapparatuur UPVC-pijp 98% ontzilting
| Productiviteit: | 500L/h |
|---|---|
| Gewicht (kg): | 330 KG |
| Toepassing: | Waterdesinfectie |
Grondwater Brackish Well Water Treatment System Waterzuiveringsapparatuur 2000LPH Drinkwaterbehandeling 3.75KW
| Kracht: | 3.75 kW |
|---|---|
| Prijs: | OEM price |
| Facultatief deel: | UV-licht/ozongenerator |
Actieve koolstof absorberende doos Industriële afvalgasbehandeling met 200 kg actieve koolstof 10000m3/h
| Tipe in de handel brengen: | Gewoon product |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
| Kerncomponenten: | Motor, versnellingsbak, motor |
Verzuiveringsinstallatie voor industrieel zeewater, omgekeerde osmose, zuiver water
| Productiviteit: | 40000L/H |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Materiaal: | Houten behuizing of naakte verpakking |
Multifunktioneel industriële afvalwaterzuiveringsinstallatie
| Naam van het product: | MBR-filtermedia |
|---|---|
| Operatiemodus: | Automatisch |
| Functie: | Multifunctioneel |
110V/220V/380V afvalwaterzuiveringsinstallatie voor gemeentelijk rioolwater
| Kerncomponenten: | Motor, PLC, pomp, motor |
|---|---|
| Tipe in de handel brengen: | Gewoon product |
| Kleur: | Aanpasbaar |

