Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ integrated sewage treatment plant ] bij elkaar passen 281 producten.
Hoge capaciteit ziekenhuis afvalwaterzuiveringsinstallatie 50Hz/60Hz Stroomvoorziening 500L/h-10000L/h Capaciteit
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Naverkoopservice: | Tekeningen, video's, dienst ter plaatse |
| Toepassing: | Afvalwaterzuivering Afvalwaterzuivering |
Grote capaciteit afvalwaterzuiveringsinstallatie Multifunctioneel aanpasbaar Gewicht kg Capaciteit 500L/h-10000L/h
| Functie: | Multifunctioneel |
|---|---|
| Terugvorderingspercentage: | 80-99% |
| Stroomvoorziening: | 220v/380v, 50 Hz/60 Hz |
Temperatuurbereik 5-40C afvalwaterzuiveringsinstallatie Vierkant modulair ontwerp 220V/380V stroomvoorziening
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| capaciteit (productiviteit): | 500L/h-10000L/h |
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, drukvat, pomp, versnellingsbak, lager, motor, motor, PLC |
Afvalwaterzuiveringsinstallatie Multifunctie Carbon Steel Functie Afvalwaterzuivering
| Werktemperatuur: | 5-40°C |
|---|---|
| Toepassing: | Afvalwaterzuivering Afvalwaterzuivering |
| Stroomvoorziening: | 220v/380v, 50 Hz/60 Hz |
Afwasinstallatie met variabele capaciteit voor ziekenhuis afvalwater
| Gebruik: | Waterbehandeling |
|---|---|
| Materiaal: | Op maat |
| verpakking: | standaard doos |
Container huishoudelijke afvalwaterzuiveringsinstallatie / Afvalwaterzuiveringssysteem op maat / Verpakte afvalwaterzuiveringsinstallaties
| Verwerkingstype: | Filtratie, biochemisch proces |
|---|---|
| Productiviteit: | 30m³/d |
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, drukvat, pomp, versnelling, lager, motor, motor, plc |
AO afvalwaterzuiveringsinstallatie 2.2kw wordt gebruikt voor afvalwaterzuiveringswerken
| Toepasselijke sectoren: | Hotels, fabrieken, fabrieken voor voedsel en dranken, boerderijen, drukkerijen |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
| Kerncomponenten: | Pomp motor |
Geïntegreerde huishoudelijke afvalwaterzuiveringsinstallatie 1 jaar garantie gemeentelijke rioolwaterzuiveringsinstallatie
| Verwerkingstype: | Membraanscheiding + biologische behandeling |
|---|---|
| Productiviteit: | 100L/Hour |
| Kerncomponenten: | Pomp, motor |
RO-technologie Automatische afvalwaterzuiveringsinstallatie DTRO Afvoerwaterbehandeling 5-10000m3/d
| Capaciteit: | 5-10000 m3/d |
|---|---|
| Terugvorderingspercentage: | 30-80% |
| Elektrische Controle: | Automatische besturing |
Kleine afvalwaterzuiveringsinstallatie Steenwaterfiltersysteem Recyclingstelsel 5000 kg Voor steen
| Gewicht: | Op maat |
|---|---|
| Productnaam: | Verduidelijking |
| Materiaal: | Roestvrij staal of aangepast |

