Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ integrated sewage treatment plant ] bij elkaar passen 281 producten.
Pakket afvalwater Mbr afvalwaterzuiveringsinstallatie Industrial 1-300 L/H
| Tipe in de handel brengen: | Warm product 2024 |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, drukvat, pomp, versnellingsbak, lager, motor, motor, PLC |
Ondergrondse Geïntegreerde Rioolwaterzuiveringsinstallatie voor Landelijke Huishoudelijk Afvalwaterzuivering
| Type verwerking: | Filtratie |
|---|---|
| Spanning: | 220V, 110V, 380V |
| Power (W): | 2,2 kW |
Huishoudelijke afvalwaterzuiveringsinstallatie voor 50-150 personen geïntegreerd/STP/afvalwaterzuiveringssysteem op maat
| Capaciteit: | 30 m³/d |
|---|---|
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
| Dimensie (L*W*H): | 5*2*2m |
Compacte afvalwaterzuiveringsinstallatie Complete afvalwaterzuiveringsapparatuur met pomp PLC-motor Slacht afvalwatersysteem
| Verwerkingstype: | filtratie |
|---|---|
| Productiviteit: | 5000 l/uur |
| Kerncomponenten: | Pomp, Lager, Motor, PLC |
PVDF-membraanbioreactortechnologie Mbr Modulaire afvalwaterzuiveringsinstallatie
| Totaal membraanoppervlak: | 360 m3 |
|---|---|
| Waterstroom: | 100 m3/dag |
| Operatie: | Automatisch |
Ontwatering Intelligente verpakte afvalwaterverwerkingsinstallatie
| Type verwerking: | Filtratie |
|---|---|
| Spanning: | 220V, 380V, 110V |
| Power (W): | 3KW, 5kW, 10KW |
Containers Huishoudelijke afvalwaterzuiveringsinstallaties Afvalwaterzuiveringsinstallaties Afvalwaterzuiveringsinstallaties
| Spanning: | 220V, 380V, 110V |
|---|---|
| Type verwerking: | Filtratie, AO Biological |
| Power (W): | 3 kW, 2 kW |
Zelfreinigende zandwaterseparatie afvalwaterinstallatie geïntegreerde afvalwaterbehandeling machine hoog efficiënt filtratiesysteem
| Verwerkingstype: | filtratie |
|---|---|
| Productiviteit: | 270 m3/h |
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, lager, tandwiel, motor, PLC |
Installatie voor de zuivering van afvalwater voor de slachtplaatsen
| Tipe in de handel brengen: | Nieuw product 2024 |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
| Kerncomponenten: | Motor |
5000L/uur Productiviteit Afvalwaterzuiveringsinstallatie Autowasstraat Waterrecyclingsysteem Met 5KW Vermogen
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| productiviteit: | 5000 l/uur |
| weight (kg): | 8000 |

