Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ integrated sewage treatment plant ] bij elkaar passen 281 producten.
Afvalwaterzuiveringsinstallatie DAF Package Afvalwaterzuiveringsinstallatie 8000kg ISO9001
| Gewicht: | 8000 kg |
|---|---|
| Grootte: | 6000*2700*2100 |
| Kracht: | 4.37 |
Elektrocoagulatie Afvalwater Gesolde luchtflotatiesysteem Afvalwaterzuiveringsinstallatie DAF
| Toepassing: | Afvalwaterzuivering |
|---|---|
| Type: | Automatisch |
| Functie: | Verwijdering van SS Verwijdering van BOD |
Waterzuiveringsmachines Luftflotatie opgelost DAF Luftflotatie afvalwaterzuiveringsinstallatie
| Materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 1.5-12000 kg |
| Grootte: | meer dan 1M*1M*2M |
100 m3 per dag Verpakte afvalwaterzuiveringsinstallatie biologisch zuiveringssysteem
| Garantie voor kerncomponenten: | 3 jaar |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Pomp, Motor, Motor |
| Productiviteit: | 500 l/uur |
Afvalwatersedimentatie afvalwaterzuiveringsinstallatie tank hellende buisbevestiger lamella clarifier
| Afvalwatersedimentatie afvalwaterzuiveringsinstallatie tank hellende buisbevestiger lamella clarifie: | Verticale waterreiniger voor Lamella Plate Separator |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Toepassing: | Filtratie |
500L/h-10000L/h Capaciteit Automatische afvalwaterzuiveringsinstallatie Carbon Steel Automatische werkingsmodus
| materiaal: | Koolstofstaal |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, drukvat, pomp, versnellingsbak, lager, motor, motor, PLC |
| Gewicht (kg): | Aanpasbaar |
Automatische bedrijfsmodus afvalwaterzuiveringsinstallatie voor gemeentelijke afvalwaterzuiveringsinstallaties met een herstelpercentage van 80-99%
| Werktemperatuur: | 5-40°C |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | 220v/380v, 50 Hz/60 Hz |
| Terugvorderingspercentage: | 80-99% |
Koolstaal afvalwaterzuiveringsinstallatie met aanpasbaar gewicht kg en automatische werking
| materiaal: | Koolstofstaal |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Terugvorderingspercentage: | 80-99% |
Vierkante modulaire afvalwaterzuiveringsinstallatie Afvalwaterzuiveringsinstallatie 80-99% Terugwinningspercentage In 5-40C-omgeving
| Functie: | Multifunctioneel |
|---|---|
| capaciteit (productiviteit): | 500L/h-10000L/h |
| Vorm: | Vierkant modulair |
Installatie voor de behandeling van afvalwater met een capaciteit van 500 L/h-10000 L/h voor automatische werking en zuivering van afvalwater
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, drukvat, pomp, versnellingsbak, lager, motor, motor, PLC |
|---|---|
| Terugvorderingspercentage: | 80-99% |
| Materiaal: | koolstofstaal |

