Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ waste water treatment equipment ] bij elkaar passen 448 producten.
Volledige set van geïntegreerde installaties voor zuivering van afvalwater
| Tipe in de handel brengen: | Gewoon product |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
| Kerncomponenten: | Drukvat |
20 m3/d AO AAO MBR MBBR Container afvalwaterzuiveringsapparatuur voor huishoudelijk industriële slachthuis afvalwater
| Tipe in de handel brengen: | Warm product 2024 |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, drukvat, pomp, versnellingsbak, lager, motor, motor, PLC |
geïntegreerde verpakte verpakte commerciële afvalwaterzuiveringsapparatuur
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motor |
| Productiviteit: | 100L/Hour |
Op maat gemaakte MBR geïntegreerde afvalwaterbehandeling
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Drukvat, pomp, lager, PLC |
| Productiviteit: | 50000 l/uur |
Ondergrondse Geïntegreerde Rioolwaterzuiveringsinstallatie voor Landelijke Huishoudelijk Afvalwaterzuivering
| Type verwerking: | Filtratie |
|---|---|
| Spanning: | 220V, 110V, 380V |
| Power (W): | 2,2 kW |
ODM Fabriek 20m3/d Zonne-energie Industrieel afvalwaterzuiveringsapparaat Hoog efficiënt afvalwaterverwarmer
| Kerncomponenten: | Pomp, PLC, ventilator, fotovoltaïsche, paneel, batterij, bacteriële filter |
|---|---|
| Productiviteit: | 20 m3/d |
| Gewicht (kg): | 4000 kg |
1000L 2000L zeewater ontziltingsmachine SUS316L RO waterzuiveringsinstallatie
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Productiviteit: | 500L/h |
| Gewicht (kg): | 1050 kg |
Industrieel zeewaterzuiveringssysteem RO Waterzuiveringsinstallatie Gebruikte eenheid
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Gewicht: | 500 kg |
| Kracht: | 1.5 kW |
ODM Zonne-energie Industrieel afvalwaterbehandelingsapparaat Riolering Digester Hoog rendement
| Scale (m3/d): | 20 m3/d |
|---|---|
| Technologie: | AO+Bacteria zeeffiltratie |
| Spanning (V): | Zonne-energie (220 V hoofdstroomtoevoeging) |
75GPD Waterbehandeling Ro Membrane Residentiële waterreiniger Membrane Voor Ro Waterfilteronderdelen
| Productiviteit: | 75GPD |
|---|---|
| Gewicht (kg): | 0,34 kg |
| Productnaam: | Omgekeerde Osmosemembraan |

