Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ waste water treatment equipment ] bij elkaar passen 448 producten.
Voedingsmiddelen POM Ro Onderdelen voor de waterbehandeling Ro Fittings Part Union Pipe Fitting
| Materiaal: | POM van voedingskwaliteit |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Gebruik: | RO-machine |
Druk- en verfindustrie Afvalwaterzuiveringsapparatuur 7500L/H 1500 Kg
| Toepasselijke sectoren: | Vervaardiging, drukkerijen, drukwerk |
|---|---|
| Tipe in de handel brengen: | Warm product 2022 |
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
MBR Industrieel afvalwaterzuiveringsapparaat Ondergrondse verpakking afvalwaterzuiveringsinstallatie
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Pomp |
| Productiviteit: | 1000 l/h |
Warm verkrijgen 250 m3/d Distribueerde afvalwaterbehandeling apparatuur Milieu Fabriek
| Tipe in de handel brengen: | Gewoon product |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 2 jaar |
| Kerncomponenten: | Pomp, PLC, ventilator, onderwater neerslagmodule |
MBBR 3500L/uur Industrieel afvalwaterzuiveringsapparaat 5.689KW
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Pomp, PLC |
| Productiviteit: | 3500 l/uur |
1.5KW Zeewater ontzilting Gesolde luchtflotatie Eenheid SUS304 Daf Eenheden Waterbehandeling
| Materiaal: | koolstofstaal of sus304 |
|---|---|
| Gewicht: | 1.5-12000 kg |
| Grootte: | meer dan 1M*1M*2M |
24kg 0,37kw Waterbehandeling Onderdelen RO Onderdelen Accessoires
| Gewicht: | 24Kg |
|---|---|
| Grootte: | 26.5*26.5*47.7cm |
| Kracht: | 0.37 kW |
Afvalwaterzuiveringsinstallatie Geïntegreerde medische afvalwaterzuiveringsinstallatie 80 t/dag
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, drukvat, pomp, versnellingsbak, lager, motor, PLC, MBR-systeem |
| Productiviteit: | Afhankelijk van de capaciteit |
Elektrocoagulatie machine industrie geïntegreerde afvalwaterzuiveringsapparatuur Daf
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, PLC |
|---|---|
| Productiviteit: | 1000L/Hour |
| Gewicht (kg): | 100 kg |
Residentiële waterzuivering met een herstelpercentage van 50%-75% Waterzuiveringsapparatuur met online ondersteuning
| Stroombron: | Elektriciteit |
|---|---|
| Ruimte structuur: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Ro membraan: | 4040/8040 |

