Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ waste water treatment equipment ] bij elkaar passen 448 producten.
0.01um Filter Ultrafiltratie Membranen Zeewaterzuiveringsinstallatie Water ontzilten
| Gewicht: | 36 kg/pc |
|---|---|
| Grootte: | 175 x 32 x 32 cm |
| Productnaam: | holle vezelmembraan |
Smart Integrated Wastewater Treatment System voor gedecentraliseerd afvalwaterzuiveringssysteem en zuivering van rioolwater
| Productnaam: | Slim geïntegreerd afvalwaterzuiveringssysteem |
|---|---|
| Materiaal: | Koolstofstalen schaal van internationale kwaliteit |
| Proces: | Tweetraps biologische contactoxidatie met plug-flow |
Smart Integrated Wastewater Treatment System voor gedecentraliseerd afvalwaterzuiveringssysteem en zuivering van rioolwater
| Productnaam: | Slim geïntegreerd afvalwaterzuiveringssysteem |
|---|---|
| Materiaal: | Koolstofstalen schaal van internationale kwaliteit |
| Proces: | Tweetraps biologische contactoxidatie met plug-flow |
Geavanceerde technologie afvalwaterzuiveringsinstallatie Daf Opgeloste luchtflotatie 2,5t 5kw Rechthoek
| Gewicht: | 2.5t |
|---|---|
| Grootte: | 3500*1000*1900 mm |
| Kracht: | 5 kW |
DAF-systeem STP afvalwaterzuiveringsinstallatie Machinerie waterreinigingsapparatuur 10-200T/H
| Toepassing: | Afvalwaterzuivering |
|---|---|
| Materiaal: | Koolstofstaal/ roestvrij staal |
| Capaciteit: | 10-200t/h |
Installatie voor de behandeling van afvalwater met een capaciteit van 500 L/h-10000 L/h voor automatische werking en zuivering van afvalwater
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, drukvat, pomp, versnellingsbak, lager, motor, motor, PLC |
|---|---|
| Terugvorderingspercentage: | 80-99% |
| Materiaal: | koolstofstaal |
Professionele roestvrijstalen tandnetreinigingsmachine voor afvalwaterzuiveringsinstallaties
| Toepasselijke sectoren: | Hotels, fabrieken, voedsel- en drankenfabrieken, landbouwbedrijven |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
| Kerncomponenten: | Pomp, motor, ventilator |
UV-licht zuurstof fotozuurstof katalysator uitlaatgaszuiveringsapparatuur voor de industrie
| Functie: | Pro-milieu |
|---|---|
| Operatie: | Automatisch |
| Type: | UV-fotolyseapparatuur |
PP/ABS Automatische waterstroomregelklep Voor watermachine RO-systeem Onderdelen Waterzuivering
| Productnaam: | Automatische waterstroomregelklep |
|---|---|
| Watertemperatuur: | 5℃-50℃ |
| Basis: | 2.5 "-20" |
UV-foto-zuurstofmachine Katalysatorische behandeling van olie- en gasindustrie Afvalgas 220v/380v
| Tipe in de handel brengen: | Nieuw product 2024 |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 5 jaar |
| Kerncomponenten: | Motor, motor |

