Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ waste water treatment equipment ] bij elkaar passen 448 producten.
Elektrisch RO-systeem voor zeewater Ultieme oplossing voor waterontziltingssystemen
| Productiviteit: | 500-2000 L/uur |
|---|---|
| Naam van het product: | Het Systeem van de waterbehandeling |
| Stroomvoorziening: | elektrisch |
Elektriciteit Zeewater ontzilting apparatuur Stijl Zeewater RO System Frame Structure SS316 roestvrij staal 304 FRP
| Bron: | Zeewater |
|---|---|
| Gebruik: | Ontziltingssysteem |
| Ruimte structuur: | Roestvrij staal 304/FRP/SS316 |
Anti-corrosie plastic verbindingspijp Zeewater ontzilting apparatuur voor een hoge productiviteit van 500-2000L/uur
| Naverkoopservice: | Videotechnische ondersteuning |
|---|---|
| Naam van het product: | Het Systeem van de waterbehandeling |
| Bron: | Zeewater |
Afvalslibbehandelingsapparaat 1T-100T
| Garantie voor kerncomponenten: | 5 jaar |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Pomp, tandwiel, motor, PLC |
| Gewicht: | 1t-100t |
5-40C Temperatuur afvalwaterzuiveringsinstallatie 220V/380V stroomtoevoer Automatische werking
| Stroomvoorziening: | 220v/380v, 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Naverkoopservice: | Tekeningen, video's, dienst ter plaatse |
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, drukvat, pomp, versnellingsbak, lager, motor, motor, PLC |
Multifunktioneel industriële afvalwaterzuiveringsinstallatie
| Naam van het product: | MBR-filtermedia |
|---|---|
| Operatiemodus: | Automatisch |
| Functie: | Multifunctioneel |
Commerciële omgekeerde osmose voor grootschalige waterzuivering
| productiviteit: | 3000 l/uur |
|---|---|
| Gewicht (kg): | 100 kg |
| Kerncomponenten: | Pomp, PLC |
Ultrafiltratie waterzuiveringssysteem UF waterontziltingsinstallatie
| Kracht: | Volgens de realiteit 220/380/415V of in overeenstemming met de klanten |
|---|---|
| Productnaam: | Waterzuiveringsinstallatie Ultrafiltratiesysteem |
| Toepassing: | Afvalwater of zuiver waterbehandeling |
1.6kw Eenheid System Afvalwaterzuivering DAF-machine
| Kracht: | 1.6kw |
|---|---|
| Functie: | Afvalwaterzuivering |
| Toepassing: | Modder het Ontwateren |
Aanpasbare afvalwaterzuiveringsinstallatie met 220V/380V stroomvoorziening en grote capaciteit 500L/h-10000L/h
| Vorm: | Vierkant modulair |
|---|---|
| Gewicht (kg): | Aanpasbaar |
| Naverkoopservice: | Tekeningen, video's, dienst ter plaatse |

