Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ waste water treatment equipment ] bij elkaar passen 448 producten.
FRP Bubble Tower GRP Fiberglass Absorption Purification Tower Apparatuur voor afvalgasbehandeling
| Reinig efficiëntie: | 95-99% |
|---|---|
| Productnaam: | FRP-afvalgaszuiveringstoren |
| Materiaal: | FRP van glasvezel GRP |
Stp-waterzuiveringsinstallatie / MBBR / MBR 10-300 m3/h
| Tipe in de handel brengen: | Gewoon product |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
| Kerncomponenten: | Pomp, Motor, PLC |
500L/h-10000L/h Capaciteit Automatische afvalwaterzuiveringsinstallatie Carbon Steel Automatische werkingsmodus
| materiaal: | Koolstofstaal |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, drukvat, pomp, versnellingsbak, lager, motor, motor, PLC |
| Gewicht (kg): | Aanpasbaar |
Nieuwe verpakking van afvalwaterzuiveringsinstallaties voor industrieel/gemeentelijk/huishoudelijk afvalwater
| Material: | Carbon Steel/ Stainless Steel/ FRP |
|---|---|
| Productivity: | 0-5000L/H |
| Weight (KG): | 18700 kg |
Pakket afvalwater Mbr afvalwaterzuiveringsinstallatie Industrial 1-300 L/H
| Tipe in de handel brengen: | Warm product 2024 |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, drukvat, pomp, versnellingsbak, lager, motor, motor, PLC |
Afvalwatersedimentatie afvalwaterzuiveringsinstallatie tank hellende buisbevestiger lamella clarifier
| Afvalwatersedimentatie afvalwaterzuiveringsinstallatie tank hellende buisbevestiger lamella clarifie: | Verticale waterreiniger voor Lamella Plate Separator |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Toepassing: | Filtratie |
Automatische bedrijfsmodus afvalwaterzuiveringsinstallatie voor gemeentelijke afvalwaterzuiveringsinstallaties met een herstelpercentage van 80-99%
| Werktemperatuur: | 5-40°C |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | 220v/380v, 50 Hz/60 Hz |
| Terugvorderingspercentage: | 80-99% |
5000L/uur Productiviteit Afvalwaterzuiveringsinstallatie Autowasstraat Waterrecyclingsysteem Met 5KW Vermogen
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| productiviteit: | 5000 l/uur |
| weight (kg): | 8000 |
Nieuwste technologie ZLD verdamper industriële afvalwaterbehandeling installatie apparatuur 380V 50Hz 3fase roestvrij staal 304
| Productnaam: | De industrieafvalwater |
|---|---|
| Toepassing: | Verwijder schadelijk materiaal |
| Materiaal: | van roestvrij staal 304 |
110V/220V/380V afvalwaterzuiveringsinstallatie voor gemeentelijk rioolwater
| Kerncomponenten: | Motor, PLC, pomp, motor |
|---|---|
| Tipe in de handel brengen: | Gewoon product |
| Kleur: | Aanpasbaar |

