Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ waste water treatment equipment ] bij elkaar passen 448 producten.
Hoge capaciteit ziekenhuis afvalwaterzuiveringsinstallatie 50Hz/60Hz Stroomvoorziening 500L/h-10000L/h Capaciteit
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Naverkoopservice: | Tekeningen, video's, dienst ter plaatse |
| Toepassing: | Afvalwaterzuivering Afvalwaterzuivering |
100% waterfiltratiesysteem voor zeewater Zeewaterontziltingsapparatuur Bron Zeewater
| Kerncomponenten: | Pomp, PLC, RO-membraan |
|---|---|
| Voorwaarde: | 100% nieuw |
| Garantie: | 1 jaar |
UF Waterontziltingsinstallatie met kerntechnologie UF-proces Productiviteit 20000L/uur
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| productiviteit: | 20000L/uur |
| Gewicht (kg): | 2000 kg |
Afvalwaterzuivering PAM+ PAC+PH Reactieapparaat Gecombineerd met DAF Opgeloste Luchtflotatie voor Industriële Afvalwaterzuivering
| Verwerkingstype: | Omgekeerde osmose, filtratie |
|---|---|
| Productiviteit: | 10000L/Uur |
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, drukvat, pomp, versnelling, lager, motor, motor, plc |
Volledig automatisch Compleet gebotteld zuiver water omgekeerd osmose waterfiltratiesysteem 10kw roestvrij staal 304
| Kracht: | 10 kW |
|---|---|
| Productnaam: | RO-waterzuiveringssysteem |
| Toepassing: | Filtratie |
Ro Plant zoutbehandeling Omgekeerde osmose machine Waterzuiveringsinstallaties
| Ro Plant zoutbehandeling Omgekeerde osmose machine Waterzuiveringsinstallaties: | 220v /380V /Aangepast |
|---|---|
| Controle: | 250lph-100000lph |
| Capaciteit: | Zuiver waterzuiveringssysteem |
100 m3 per dag Verpakte afvalwaterzuiveringsinstallatie biologisch zuiveringssysteem
| Garantie voor kerncomponenten: | 3 jaar |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Pomp, Motor, Motor |
| Productiviteit: | 500 l/uur |
Gepersonaliseerde Spanning Zeewater Ontzilting Apparatuur Hoge herstel en 110V / 220V / 380V 50hz
| Ruimte structuur: | Roestvrij staal 304/FRP/SS316 |
|---|---|
| Spanning: | 110V / 220V / 380V 50hz Op maat |
| Gebruik: | Ontziltingssysteem |
Anti-corrosie plastic verbindingsbuis Zeewater ontzilting apparatuur 500-2000L/uur Voor zeewaterzuivering
| Gebruik: | Ontziltingssysteem |
|---|---|
| Naam van het product: | Het Systeem van de waterbehandeling |
| Kerncomponenten: | Pomp, PLC, RO-membraan |
Waterfiltratiesysteem Ontziltingsinstallaties Stil zeewater RO-systeem voor industriële toepassingen
| Techniek: | De Technologie van de membraanscheiding |
|---|---|
| Stijl: | Zeewater Ro-systeem |
| Stroomvoorziening: | Elektrisch |

