Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ water purification plants ] bij elkaar passen 281 producten.
AO afvalwaterzuiveringsinstallatie 2.2kw wordt gebruikt voor afvalwaterzuiveringswerken
| Toepasselijke sectoren: | Hotels, fabrieken, fabrieken voor voedsel en dranken, boerderijen, drukkerijen |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
| Kerncomponenten: | Pomp motor |
800 kg afvalwaterzuiveringsinstallatie
| Productiviteit: | 1000 l/h |
|---|---|
| Gewicht (kg): | 800 kg |
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, pomp, versnellingsbak, motor |
Geïntegreerde Afvalwaterzuiveringsinstallatie Modulaire Afvalwaterzuivering Mbr MBBR Afvalwaterzuiveringsinstallatie
| Spanning: | Volgens de standaard van klanten |
|---|---|
| Dimensie: | 5.5x2x2m |
| Sollicitatie: | Afvalwaterzuivering |
Professionele roestvrijstalen tandnetreinigingsmachine voor afvalwaterzuiveringsinstallaties
| Toepasselijke sectoren: | Hotels, fabrieken, voedsel- en drankenfabrieken, landbouwbedrijven |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
| Kerncomponenten: | Pomp, motor, ventilator |
Industriële afvalwaterzuiveringsinstallatie van metallurgisch afvalwater
| Productiviteit: | 500L/h |
|---|---|
| Gewicht (kg): | 1180 kg |
| Toepassing: | Afvalwaterzuiveringsinstallatie |
Super-Atomized daf waterbehandeling Grote stroom Voedsel Vlees Riolering Olie Separator ontvettende systeem
| Gewicht: | 11470 kg |
|---|---|
| Grootte: | 14475*6330*3000 cm |
| Kracht: | 26.37 kW |
500 kg afvalwaterzuiveringsinstallatie voor chemische afvalwaterzuivering
| Tipe in de handel brengen: | Gewoon product |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, drukvat, pomp, versnellingsbak, lager, motor, motor, PLC |
| Productiviteit: | Gewoon |
Afwasinstallatie met variabele capaciteit voor ziekenhuis afvalwater
| Gebruik: | Waterbehandeling |
|---|---|
| Materiaal: | Op maat |
| verpakking: | standaard doos |
Afvalwatersedimentatie afvalwaterzuiveringsinstallatie tank hellende buisbevestiger lamella clarifier
| Afvalwatersedimentatie afvalwaterzuiveringsinstallatie tank hellende buisbevestiger lamella clarifie: | Verticale waterreiniger voor Lamella Plate Separator |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Toepassing: | Filtratie |
3000L/uur Ondergrondse Geïntegreerde Afvalwaterzuiveringsinstallatie Voor Restaurants en Voedselverwerkingsfabrieken
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| productiviteit: | 3000 l/uur |
| Gewicht (kg): | 4500 kg |

