Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ water purification plants ] bij elkaar passen 281 producten.
Afvalwaterzuiveringsapparatuur Advectief opgeloste luchtdrijving 1000L/H 2500 kg
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, drukvat, Pomp, Toestel, Motor, Motor, PLC |
| Toepasselijke sectoren: | Vervaardigingsbedrijf, voedsel- en drankenfabriek, boerderij, restaurant, voedselwinkel, drukkerij, |
Ontziltingssysteem Zeewaterontziltingsapparatuur met waterfiltratiesysteem en 55-65% terugwinning
| Ruimte structuur: | Roestvrij staal 304/FRP/SS316 |
|---|---|
| Stijl: | Zeewater Ro-systeem |
| Spanning: | 110V / 220V / 380V 50hz Op maat |
Productielijn voor recycling van kunststoffen Afvalwaterzuivering 2000L/uur 10000 kg
| Toepasselijke sectoren: | Kledingstukwinkels, Productieinstallatie |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, drukvat, pomp, versnellingsbak, lager, motor |
30 ton afvalwater recycling systeem waterzuiveringsmachine voor wateropslag
| Gewicht: | 30 ton |
|---|---|
| Kracht: | verschillend als elk model |
| naam: | waterzuiveringsinstallatiemachine |
Readycome Nieuwe technologie geïntegreerde milieuvriendelijke waterbehandeling apparatuur en systeem voor afvalwateroplossing
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Pomp, PLC, membraan |
| Productiviteit: | 200L/h |
500L/h-10000L/h Capaciteit Automatische afvalwaterzuiveringsinstallatie Carbon Steel Automatische werkingsmodus
| materiaal: | Koolstofstaal |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, drukvat, pomp, versnellingsbak, lager, motor, motor, PLC |
| Gewicht (kg): | Aanpasbaar |
Geïntegreerde industriële afvalwaterzuiveringsinstallatie voor stedelijk en landelijk huishoudelijk afvalwater
| Tipe in de handel brengen: | Warm product 2024 |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
| Kerncomponenten: | Drukvat |
Biologische afvalstoffen voor de verwerking van gassen Sproei toren Afvalgasbehandeling Zuiveringsapparatuur
| Productnaam: | Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen |
|---|---|
| Gebruik: | Biologische afvalgasbehandelingsapparatuur |
| Type: | Neveltoren |
Op maat gemaakte geïntegreerde afvalwaterzuiveringsinstallatie met automatische werking
| Installatie: | Boven de grond |
|---|---|
| Werktemperatuur: | 5-40°C |
| Stroomvoorziening: | 220v/380v, 50 Hz/60 Hz |
50 Hz/60 Hz stroomvoorziening Afvalwaterzuiveringsinstallatie met negatieve druktechnologie Automatische werking
| Gewicht: | Op maat |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Behandelings van afvalwatersysteem |
| Functie: | Multifunctioneel |

