Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ water purification plants ] bij elkaar passen 281 producten.
Installatie voor de behandeling van afvalwater met een capaciteit van 500 L/h-10000 L/h voor automatische werking en zuivering van afvalwater
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, drukvat, pomp, versnellingsbak, lager, motor, motor, PLC |
|---|---|
| Terugvorderingspercentage: | 80-99% |
| Materiaal: | koolstofstaal |
Slachthuis Industrieel afvalwaterzuiveringsapparaat 3000L/h BOD Verwijdering Huishoudelijk afvalwaterzuiveringsinstallatie
| Plaats van herkomst: | Henan, China |
|---|---|
| Productiviteit: | 3000L/H |
| Gewicht (kg): | 4000 kg |
Zuiver drinkwater 500 l/h RO-systeem voor huishoudelijke en industriële zuivering
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| productiviteit: | 500 l/uur |
| weight (kg): | 320 |
MBR MBBR Membraan Huishoudelijke industriële waterzuiveringssystemen
| Tipe in de handel brengen: | Gewoon product |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
| Kerncomponenten: | Pomp, Motor, Motor |
Hoogwaardige industriële huishoudelijke afvalwaterzuiveringsinstallaties
| Tipe in de handel brengen: | Warm product 2024 |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, drukvat, pomp, versnellingsbak, lager, motor, motor, PLC |
10000L/H Eenstadium Ro waterinstallatieapparatuur / Ultra RO zuivere waterbehandeling
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Productiviteit: | 10000L/h |
Elektrocoagulatie Afvalwater Gesolde luchtflotatiesysteem Afvalwaterzuiveringsinstallatie DAF
| Toepassing: | Afvalwaterzuivering |
|---|---|
| Type: | Automatisch |
| Functie: | Verwijdering van SS Verwijdering van BOD |
Automatische bedrijfsmodus afvalwaterzuiveringsinstallatie voor gemeentelijke afvalwaterzuiveringsinstallaties met een herstelpercentage van 80-99%
| Werktemperatuur: | 5-40°C |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | 220v/380v, 50 Hz/60 Hz |
| Terugvorderingspercentage: | 80-99% |
3t/h zeewater voor drinkwater zuiveringsapparaat met 300 kg gewicht en 1000L/uur productie
| productiviteit: | 1000 l/uur |
|---|---|
| Gewicht (kg): | 300 |
| Processing Type: | Omgekeerde osmose |
Milieuvriendelijke afvalwaterzuiveringsinstallatie voor ziekenhuizen met een vierkant modulair ontwerp
| Sleutelwoord: | Behandelings van afvalwatersysteem |
|---|---|
| Operatiemodus: | Automatisch |
| Functie: | Multifunctioneel |

