Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ water purification plants ] bij elkaar passen 281 producten.
Grote afvalwaterzuiveringsinstallatie voor afvalwater in voedselinstallaties / geïntegreerde afvalwaterzuiveringsinstallatie
| Kerncomponenten: | Pomp, PLC |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Garantie: | 1 jaar |
China Fabriek Aangepaste Geïntegreerde Afvalwaterzuiveringsapparatuur
| Sleutelwoord: | Behandelings van afvalwatersysteem |
|---|---|
| Gewicht (kg): | 19100 kg |
| Garantie: | 1 jaar |
Hoogrendement Verpakt Rioolwaterzuiveringsinstallatie voor Afvalwaterbeheer Verpakte Rioolwaterzuiveringsinstallatie voor Groeiende Behoeften
| Productiviteit: | 200 l/uur |
|---|---|
| Verwerkingstype: | filtratie |
| Spanning: | 220 V, 380 V |
Geïntegreerde rioolwaterzuiveringsinstallatie voor verpakte afvalwaterzuivering
| Productiviteit: | 5-50 m³/u |
|---|---|
| Verwerkingstype: | filtratie |
| Spanning: | 380 V, 220 V |
ODM Zonne-energie Industrieel afvalwaterbehandelingsapparaat Riolering Digester Hoog rendement
| Scale (m3/d): | 20 m3/d |
|---|---|
| Technologie: | AO+Bacteria zeeffiltratie |
| Spanning (V): | Zonne-energie (220 V hoofdstroomtoevoeging) |
Roestvrij staal slib ontwatering machine schroef pers afvalwaterbehandeling installatie slib dehydrator efficiënt
| Type verwerking: | Verzachtende, omgekeerde osmose |
|---|---|
| Spanning: | 220V |
| Power (W): | 800W, 1 kW |
Voedsel afvalwater geïntegreerde afvalwaterbehandeling apparatuur 100L/h 1600KW
| Tipe in de handel brengen: | Nieuw product 2024 |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
| Kerncomponenten: | Motor |
15 kW containersysteem voor afvalwaterzuivering voor milieuvriendelijke industriële waterzuivering
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| productiviteit: | 12000L/hour |
| Gewicht (kg): | 7000 |
Fabrikant Direct schroefpers Slibontwatering machine Filterpers apparatuur voor afvalwaterzuiveringsinstallatie
| Type: | Voedselafvalverwijderaar |
|---|---|
| Power (W): | 2,2 kW |
| Kerncomponenten: | Lager, Motor, Toestel, Versnellingsbak, Motor, PLC, drukvat, Pomp |
380V/50Hz afvalwaterzuiveringsapparatuur Rotary Drum Screen Rioleringsproces
| Materiaal: | gecomprimeerd |
|---|---|
| Gewicht: | Afhankelijk van de capaciteit |
| Grootte: | Afhankelijk van de capaciteit |

