Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ water purification plants ] bij elkaar passen 281 producten.
500-2000 L/uur zeewater omgekeerde osmose systemen voor een effectieve waterfiltratieoplossing
| Terugvorderingspercentage: | 55-65% |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | elektrisch |
| Voorwaarde: | 100% nieuw |
Druk- en verfindustrie Afvalwaterzuiveringsapparatuur 7500L/H 1500 Kg
| Toepasselijke sectoren: | Vervaardiging, drukkerijen, drukwerk |
|---|---|
| Tipe in de handel brengen: | Warm product 2022 |
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
UV-foto-zuurstofmachine Katalysatorische behandeling van olie- en gasindustrie Afvalgas 220v/380v
| Tipe in de handel brengen: | Nieuw product 2024 |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 5 jaar |
| Kerncomponenten: | Motor, motor |
Carbon Steel Filtratie Afvalwaterzuivering 220V/380V Stroomvoorziening in industriële afvalwaterzuiveringsinstallaties
| Gewicht (kg): | aanpasbaar |
|---|---|
| Werktemperatuur: | 5-40°C |
| Stroomvoorziening: | 220v/380v, 50 Hz/60 Hz |
220V aanpasbaar zeewater omgekeerde osmose ontzilting systeem installatie voor een hoge productiviteit van 50000 L/uur
| warranty: | 1 Year |
|---|---|
| productiviteit: | 50000 l/uur |
| gewicht (kg): | 788 |
Zelfreinigende filters 15 W industriële filtratieapparatuur voor afvalwaterzuiveringsinstallaties 20-1200 m3/u
| Stroomsnelheid (eenfilter): | 20 tot en met 1200 m3/h |
|---|---|
| Filtratiegraad: | 50 tot en met 800 mm |
| Nominale druk: | 1.0~1.6MPa |
50000L/H geïntegreerde afvalwaterzuiveringsinstallatie voor zuivel afvalwater
| Tipe in de handel brengen: | Nieuw product 2024 |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 5 jaar |
| Kerncomponenten: | Motor, motor, drukvat, pomp |
Holle vezel-ultrafiltratie-membraanwaterfilter voor RO UF-systeem
| Nominale poriegrootte: | 00,02 micron |
|---|---|
| beschikbare membraanoppervlakte: | 84 m2 |
| Vezelmateriaal: | Polypropyleen (pp) |
Integrated Nitrogen Phosphorus Removal Wastewater Treatment Plant
| Productiviteit: | 7500 l/uur |
|---|---|
| Verwerkingstype: | MBR, MBBR, SBR, AAO, AO |
| Spanning: | 380 V |
ODM Fabriek 20m3/d Zonne-energie Industrieel afvalwaterzuiveringsapparaat Hoog efficiënt afvalwaterverwarmer
| Kerncomponenten: | Pomp, PLC, ventilator, fotovoltaïsche, paneel, batterij, bacteriële filter |
|---|---|
| Productiviteit: | 20 m3/d |
| Gewicht (kg): | 4000 kg |

