Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ water purification plants ] bij elkaar passen 281 producten.
Ondergrondse Geïntegreerde Rioolwaterzuiveringsinstallatie voor Landelijke Huishoudelijk Afvalwaterzuiveringsinstallatie Hot Selling
| Verwerkingstype: | filtratie |
|---|---|
| Productiviteit: | 50000l/uur |
| Kerncomponenten: | pomp |
Apparatuur voor gemeentelijke waterzuivering met lange levensduur, geïntegreerde waterzuivering van stadsdrinkwater
| Verwerkingstype: | filtratie |
|---|---|
| Productiviteit: | 640m³/DAG |
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, Drukvat, Pomp, Lager, Motor, Motor, PLC |
80 g/h verstelbare ozonmachine kwartsbuis ozongenerator voor gedronken drinkwater
| Gewicht: | 11 kg |
|---|---|
| Grootte: | 1040*180*180 mm |
| Kracht: | 560 |
Gemeentelijke huishoudelijke afvalwaterzuiveringsinstallaties Meerfasig mengsel type 1-100 m3/h Gesmolten luchtflotatie
| Materiaal: | Carbonstaal/ roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing: | Afvalwaterzuivering |
| Gebruik: | Vaste-vloeibare stofscheiding |
Industrieel VOCs afvalgasbehandelingsapparatuur UV-oxideringsinstallatie / geurgas UV-luchtsterilisator
| Reinig efficiëntie: | 990,9% |
|---|---|
| Productnaam: | Industriële vocs Afvalgasreiniger/UV-oxideringsinstallatie/UV-luchtsterilisator |
| Uitlaatvolume: | 1000-55000 m3/h |
3.5KW Air Flotation Machine Rioleringsinstallatie Waterbehandeling 5000L/H 1500 Kg
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, drukvat, pomp, motor |
|---|---|
| Productiviteit: | 5000L/U |
| Gewicht (kg): | 1500 kg |
Chemical Gas Absorption Tower Pp 3500mm Hoogte 200kg Voor zuivering van afvalgassen
| Toepasselijke sectoren: | Productieinstallatie, Bouwwerkzaamheden, Energie & Mijnbouw |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Reinig efficiëntie: | 99.99% |
Anti-corrosie plastic verbindingspijp-stijl zeewater omgekeerde osmose systemen
| Gebruik: | Ontziltingssysteem |
|---|---|
| Stroomvoorziening: | elektrisch |
| Bron: | Zeewater |
Anti-corrosie plastic verbindingsbuis Zeewater ontzilting apparatuur 500-2000L/uur Voor zeewaterzuivering
| Gebruik: | Ontziltingssysteem |
|---|---|
| Naam van het product: | Het Systeem van de waterbehandeling |
| Kerncomponenten: | Pomp, PLC, RO-membraan |
RO Membraansysteem Brachige zout zeewater ontzilting apparatuur 50T/uur 3500KG SUS304 / S316L
| Materiaal: | SUS304 / S316L |
|---|---|
| Gewichtsfilter: | 3500 kg |
| Grootte: | 5*2*2,3 m |

