Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ industrial water treatment machines ] bij elkaar passen 188 producten.
Grote geïntegreerde riolering Septic tank Huishoudelijke afvalwaterzuiveringsinstallatie Aanpasbaar
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, drukvat, pomp, versnellingsbak, lager, motor, motor, PLC |
| Materiaal: | Aanpasbaar |
Elektrocoagulatie Afvalwater Gesolde luchtflotatiesysteem Afvalwaterzuiveringsinstallatie DAF
| Toepassing: | Afvalwaterzuivering |
|---|---|
| Type: | Automatisch |
| Functie: | Verwijdering van SS Verwijdering van BOD |
DAF-systeem STP afvalwaterzuiveringsinstallatie Machinerie waterreinigingsapparatuur 10-200T/H
| Toepassing: | Afvalwaterzuivering |
|---|---|
| Materiaal: | Koolstofstaal/ roestvrij staal |
| Capaciteit: | 10-200t/h |
Verstelbare 25-800W waterkoeling Ozongenerator onderdelen 100g/h Quantz buis voor waterbehandeling
| Koelstand: | Watergekoeld |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -10~40℃ |
| Kracht: | 25w-800kw |
Oploste luchtvrijgieter van DAF-onderdelen Leverancier voor primaire waterbehandeling
| Materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Functie: | Hoge hydraulische belasting met skimmer |
| Functie: | opgeloste luchtflotatieonderdelen |
1kW Waterzuivering Industriële RO-installatie Automatisch Osmose Omgekeerd Watersysteem Voor Landbouwbehoeften
| productiviteit: | 20000L/uur |
|---|---|
| weight (kg): | 1000 |
| Verwerkingstype: | Omgekeerde osmose, verzachting, ontzilting, filtratie |
Slijmverdichting door zwaartekracht van roestvrij staal, ontwateringssysteem 3500-9500 kg IP55 F
| Gewicht: | 3500 tot en met 9500 kg |
|---|---|
| Grootte: | verschillend als elk model |
| Kracht: | verschillend als elk model |
UPVC SS Ontzilting Omgekeerde osmose-apparatuur voor drinkwatercontainer Verplaatsbare zoutwaterzuiveringsinstallatie
| Materiaal: | UPVC, SS |
|---|---|
| Gewicht: | 1000 kg |
| Grootte: | Op maat |
3t/h zeewater voor drinkwater zuiveringsapparaat met 300 kg gewicht en 1000L/uur productie
| productiviteit: | 1000 l/uur |
|---|---|
| Gewicht (kg): | 300 |
| Processing Type: | Omgekeerde osmose |
Biologische afvalstoffen voor de verwerking van gassen Sproei toren Afvalgasbehandeling Zuiveringsapparatuur
| Productnaam: | Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen |
|---|---|
| Gebruik: | Biologische afvalgasbehandelingsapparatuur |
| Type: | Neveltoren |

