Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ integrated sewage treatment equipment ] bij elkaar passen 448 producten.
SS304/SS316 Rotary Drum Screen Filter Afvalwater Afvalwater Slibbehandeling Dehydrator Ontwatering
| Gebruik: | Automatisch chemisch systeem waterbehandeling Doseringsapparaat |
|---|---|
| Materiaal: | SS304/SS316 |
| Nominaal volume: | 00,5-3,0 m3 |
20 m3/d AO AAO MBR MBBR Container afvalwaterzuiveringsapparatuur voor huishoudelijk industriële slachthuis afvalwater
| Tipe in de handel brengen: | Warm product 2024 |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, drukvat, pomp, versnellingsbak, lager, motor, motor, PLC |
Waterzuiveringsmachines Luftflotatie opgelost DAF Luftflotatie afvalwaterzuiveringsinstallatie
| Materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 1.5-12000 kg |
| Grootte: | meer dan 1M*1M*2M |
Milieumachines met Industriële Zuiveraars voor Rioolwaterzuiveringsinstallatie
| Verwerkingstype: | filtratie |
|---|---|
| Productiviteit: | 20000L/uur |
| Kerncomponenten: | Pomp, drukvat, motor |
Hot-selling Fully Automatic Dairy Wastewater Treatment Equipment, Dissolved Air Flotation Machine, Sewage Treatment Plant
| Productiviteit: | 1-300 m3/h |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht (KG): | 500 kg |
Afvalwaterzuiveringsinstallatie DAF Package Afvalwaterzuiveringsinstallatie 8000kg ISO9001
| Gewicht: | 8000 kg |
|---|---|
| Grootte: | 6000*2700*2100 |
| Kracht: | 4.37 |
Elektrocoagulatie Afvalwater Gesolde luchtflotatiesysteem Afvalwaterzuiveringsinstallatie DAF
| Toepassing: | Afvalwaterzuivering |
|---|---|
| Type: | Automatisch |
| Functie: | Verwijdering van SS Verwijdering van BOD |
Slachthuis Industrieel afvalwaterzuiveringsapparaat 3000L/h BOD Verwijdering Huishoudelijk afvalwaterzuiveringsinstallatie
| Plaats van herkomst: | Henan, China |
|---|---|
| Productiviteit: | 3000L/H |
| Gewicht (kg): | 4000 kg |
100 m3 per dag Verpakte afvalwaterzuiveringsinstallatie biologisch zuiveringssysteem
| Garantie voor kerncomponenten: | 3 jaar |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Pomp, Motor, Motor |
| Productiviteit: | 500 l/uur |
Afvalwatersedimentatie afvalwaterzuiveringsinstallatie tank hellende buisbevestiger lamella clarifier
| Afvalwatersedimentatie afvalwaterzuiveringsinstallatie tank hellende buisbevestiger lamella clarifie: | Verticale waterreiniger voor Lamella Plate Separator |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Toepassing: | Filtratie |

