Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ integrated sewage treatment equipment ] bij elkaar passen 448 producten.
Afvalwaterzuiveringsinstallatie Geïntegreerde medische afvalwaterzuiveringsinstallatie 80 t/dag
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, drukvat, pomp, versnellingsbak, lager, motor, PLC, MBR-systeem |
| Productiviteit: | Afhankelijk van de capaciteit |
Steen- en keramische industrie Verhelderingsinstallatie afvalwaterzuiveringsinstallatie
| Gewicht: | Op maat |
|---|---|
| Grootte: | Op maat |
| Productnaam: | Verduidelijking |
Hoogwaardige afvalwaterzuiveringsapparatuur voor afvalwaterzuiveringsinstallaties
| Tipe in de handel brengen: | Nieuw product 2024 |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
| Kerncomponenten: | Pomp, lager, motor, bio-media |
Elektrocoagulatie machine industrie geïntegreerde afvalwaterzuiveringsapparatuur Daf
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, PLC |
|---|---|
| Productiviteit: | 1000L/Hour |
| Gewicht (kg): | 100 kg |
Industriële afvalwaterzuiveringsinstallatie MBR Membraan bioreacteur
| Tipe in de handel brengen: | Gewoon product |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, drukvat, Pomp, Motor, Motor, PLC |
Grote afvalwaterzuiveringsinstallatie voor afvalwater in voedselinstallaties / geïntegreerde afvalwaterzuiveringsinstallatie
| Kerncomponenten: | Pomp, PLC |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | China |
| Garantie: | 1 jaar |
Temperatuurbereik 5-40°C Geïntegreerde afvalwaterzuiveringsinstallatie voor de behandeling van stedelijk afvalwater
| Naverkoopservice: | Tekeningen, video's, dienst ter plaatse |
|---|---|
| Functie: | Multifunctioneel |
| Werktemperatuur: | 5-40°C |
Veelverkochte apparatuur voor de behandeling van stedelijk afvalwater
| Garantie: | 3 maanden |
|---|---|
| Productnaam: | Apparatuur voor de behandeling van rioolwater |
| Filtratieprecisie: | 0.2μm |
Nieuwe verpakking van afvalwaterzuiveringsinstallaties voor industrieel/gemeentelijk/huishoudelijk afvalwater
| Material: | Carbon Steel/ Stainless Steel/ FRP |
|---|---|
| Productivity: | 0-5000L/H |
| Weight (KG): | 18700 kg |
Geïntegreerde Afvalwaterzuiveringsinstallatie Modulaire Afvalwaterzuivering Mbr MBBR Afvalwaterzuiveringsinstallatie
| Spanning: | Volgens de standaard van klanten |
|---|---|
| Dimensie: | 5.5x2x2m |
| Sollicitatie: | Afvalwaterzuivering |

