Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ integrated sewage treatment equipment ] bij elkaar passen 448 producten.
Smart Integrated Wastewater Treatment System voor gedecentraliseerd afvalwaterzuiveringssysteem en zuivering van rioolwater
| Productnaam: | Slim geïntegreerd afvalwaterzuiveringssysteem |
|---|---|
| Materiaal: | Koolstofstalen schaal van internationale kwaliteit |
| Proces: | Tweetraps biologische contactoxidatie met plug-flow |
Compacte afvalwaterzuiveringsinstallatie Complete afvalwaterzuiveringsapparatuur met pomp PLC-motor Slacht afvalwatersysteem
| Verwerkingstype: | filtratie |
|---|---|
| Productiviteit: | 5000 l/uur |
| Kerncomponenten: | Pomp, Lager, Motor, PLC |
Smart Integrated Wastewater Treatment System voor gedecentraliseerd afvalwaterzuiveringssysteem en zuivering van rioolwater
| Productnaam: | Slim geïntegreerd afvalwaterzuiveringssysteem |
|---|---|
| Materiaal: | Koolstofstalen schaal van internationale kwaliteit |
| Proces: | Tweetraps biologische contactoxidatie met plug-flow |
Buitenwaterzuiveringsinstallatie met aanpasbaar gewicht kg Terugwinningspercentage 80-99% Langdurige prestaties
| Plaats: | Buiten |
|---|---|
| Installatie: | Boven de grond |
| Stroomvoorziening: | 220v/380v, 50 Hz/60 Hz |
Aanpasbare ziekenhuis afvalwaterzuiveringsinstallatie koolstofstaal in 5-40C omgeving
| Functie: | Multifunctioneel |
|---|---|
| Naverkoopservice: | Tekeningen, video's, dienst ter plaatse |
| Stroomvoorziening: | 220v/380v, 50 Hz/60 Hz |
Professionele fabrikant van geïntegreerde afvalwaterzuiveringsinstallaties OEM/ODM beschikbaar
| Type verwerking: | Biologisch belucht filterproces |
|---|---|
| Spanning: | 380V |
| Power (W): | 10 |
Containerontwerp Camps afvalwaterzuiveringsinstallatie Waterzuiveringsmachines
| Verwerkingstype: | filtratie |
|---|---|
| Productiviteit: | 10000L/Uur |
| Kerncomponenten: | Drukvat, pomp |
DTRO-systeem voor de spoedbehandeling van afvalwater
| Toepassingsgebied: | Ontlastingswaterbehandeling, afvalwaterbehandeling, afvalwaterbehandeling |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
| Kerncomponenten: | Waterzuiveringssystemen, pomp, PLC |
Milieuvriendelijke afvalwaterzuiveringsinstallatie voor ziekenhuizen met een vierkant modulair ontwerp
| Sleutelwoord: | Behandelings van afvalwatersysteem |
|---|---|
| Operatiemodus: | Automatisch |
| Functie: | Multifunctioneel |
Draagbare afvalwaterzuiveringsinstallatie Perfecte oplossing voor zuivering van afvalwater van MBR / MBBR-containers
| Functie: | lager COD BOD |
|---|---|
| Kenmerken: | compact |
| Applicatie: | Ontwatering |

