Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ integrated sewage treatment equipment ] bij elkaar passen 448 producten.
Readycome Nieuwe technologie geïntegreerde milieuvriendelijke waterbehandeling apparatuur en systeem voor afvalwateroplossing
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Pomp, PLC, membraan |
| Productiviteit: | 200L/h |
Geïntegreerde afvalwaterzuiveringsapparatuur voor landelijk huishoudelijk rioolwater
| Productiviteit: | 500L/uur |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, drukvat, pomp, versnellingsbak, lager, motor, motor |
| vermogen(w): | 70 kW, 800 W, 150 W |
Automatische afvalwaterzuiveringsapparatuur voor huishoudelijk afvalwater
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| Spanning: | 110v/220v/380v |
| Controlemodus: | Automatische besturing |
Efficiënt oppervlakkig luchtdrijvend afvalwaterzuiveringsapparaat
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Productiviteit: | 500 l/uur |
| Gewicht (kg): | 300 kg |
Aanpasbaar systeem voor behandeling van afvalwater in ziekenhuizen met een capaciteit van 5-3000 kubieke meter per dag
| productiviteit: | 500-50000 l/uur |
|---|---|
| Gewicht (kg): | 3000 kg |
| core components: | treatment technology |
Gemeentelijke huishoudelijke afvalwaterzuiveringsinstallaties Meerfasig mengsel type 1-100 m3/h Gesmolten luchtflotatie
| Materiaal: | Carbonstaal/ roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing: | Afvalwaterzuivering |
| Gebruik: | Vaste-vloeibare stofscheiding |
Producent van afvalwaterbehandelingstoestellen Systemen voor hergebruik van afvalwater
| Verwerkingstype: | filtratie |
|---|---|
| Productiviteit: | 2000 l/uur |
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, drukvat, tandwiel, lager, PLC, pomp, motor, motor |
3000L/uur Ondergrondse Geïntegreerde Afvalwaterzuiveringsinstallatie Voor Restaurants en Voedselverwerkingsfabrieken
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| productiviteit: | 3000 l/uur |
| Gewicht (kg): | 4500 kg |
Op maat gemaakte stedelijke afvalwaterzuiveringsapparatuur met verwerking en kleuren op maat
| Product name: | Water |
|---|---|
| Kleur: | Aangepaste kleur |
| Verpakking: | standaard doos |
Zelfreinigende zandwaterseparatie afvalwaterinstallatie geïntegreerde afvalwaterbehandeling machine hoog efficiënt filtratiesysteem
| Verwerkingstype: | filtratie |
|---|---|
| Productiviteit: | 270 m3/h |
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, lager, tandwiel, motor, PLC |

