Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ integrated sewage treatment equipment ] bij elkaar passen 448 producten.
Fijnmechanische slib, rioolwater, afvalwaterzuiveringsinstallatie Grill Reiniging Bar Screen Filter Press Machine
| Productnaam: | Afvalwaterscherm |
|---|---|
| Stijl: | Modern |
| Kleur: | Meerdere kleuren |
SS304 Water Purification Machines For Effective Waste Water Treatment
| warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, PLC |
| Material: | SS304 |
Geavanceerde biologische bedbehandelingspakketinstallaties voor industriële afvalwaterzuivering
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| productiviteit: | 1000 l/uur |
| Gewicht (kg): | 4000 |
3.5KW Air Flotation Machine Rioleringsinstallatie Waterbehandeling 5000L/H 1500 Kg
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, drukvat, pomp, motor |
|---|---|
| Productiviteit: | 5000L/U |
| Gewicht (kg): | 1500 kg |
30 ton afvalwater recycling systeem waterzuiveringsmachine voor wateropslag
| Gewicht: | 30 ton |
|---|---|
| Kracht: | verschillend als elk model |
| naam: | waterzuiveringsinstallatiemachine |
Hot-selling 300m³ Geïntegreerde FRP Afvalwaterzuiveringsinstallatie, Directe Fabriekslevering
| Productiviteit: | 2000 l/uur |
|---|---|
| Verwerkingstype: | Het zacht worden |
| Spanning: | 380 V |
TSS COD BOD afvoermachine daf-eenheden voor de behandeling van huishoudelijk afvalwater
| Functie: | Hoge hydraulische belasting met skimmer |
|---|---|
| Functie: | Verwijdering van SS Verwijdering van BOD |
| Toepassing: | Afvalwaterzuivering |
Productielijn voor recycling van kunststoffen Afvalwaterzuivering 2000L/uur 10000 kg
| Toepasselijke sectoren: | Kledingstukwinkels, Productieinstallatie |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, drukvat, pomp, versnellingsbak, lager, motor |
Super-Atomized daf waterbehandeling Grote stroom Voedsel Vlees Riolering Olie Separator ontvettende systeem
| Gewicht: | 11470 kg |
|---|---|
| Grootte: | 14475*6330*3000 cm |
| Kracht: | 26.37 kW |
Industriële afvalwaterzuiveringsinstallatie van metallurgisch afvalwater
| Productiviteit: | 500L/h |
|---|---|
| Gewicht (kg): | 1180 kg |
| Toepassing: | Afvalwaterzuiveringsinstallatie |

