Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ integrated sewage treatment equipment ] bij elkaar passen 448 producten.
1500LPH Omgekeerde Osmose Waterzuiveringssysteem met RO Membraanpomp 1 Jaar Garantie Gedemineraliseerd Water Machine Fabriek Op Maat
| Verwerkingstype: | Omgekeerde osmose |
|---|---|
| Productiviteit: | 1500L/Hour |
| Kerncomponenten: | Pomp, RO-membraan |
Ronde ondiepe DAF TSS-verwijderingsapparatuur voor de behandeling van afvalwater
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, drukvat, motor |
| Productiviteit: | 5000 l/uur |
Stainless Steel High Salt Reject Brackish Water Treatment Machine met 60m3/hour Reverse Osmosis Syste
| Technology: | Pretreatment + RO |
|---|---|
| Temperature: | 5-35℃ |
| Usage: | water treatment |
Zuiver waterzuiveringssysteem 1000L/h Vermogen RO Omgekeerde osmosefiltratiesysteem voor drinkwater
| output: | 1000l per hour |
|---|---|
| Controle: | Automatische besturing |
| Spanning: | 110v/220v/380v |
Afvalwaterzuivering PAM+ PAC+PH Reactieapparaat Gecombineerd met DAF Opgeloste Luchtflotatie voor Industriële Afvalwaterzuivering
| Verwerkingstype: | Omgekeerde osmose, filtratie |
|---|---|
| Productiviteit: | 10000L/Uur |
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, drukvat, pomp, versnelling, lager, motor, motor, plc |
Afvalwatersysteem Industrie Afvalwaterzuiveringsinstallatie Machine
| Verwerkingstype: | Luchtdrijving |
|---|---|
| Productiviteit: | 60m³3/uur |
| Kerncomponenten: | PLC, lager, tandwiel, motor, pomp |
Containerized MBR/MBBR STP-systeem met elektrocoagulatie / afvalwaterzuiveringsapparatuur voor huishoudelijk, industrieel en ziekenhuisgebruik
| Productiviteit: | 2000 l/uur |
|---|---|
| Verwerkingstype: | Biologische bedbehandeling |
| Spanning: | 110 V, 380 V, 220 V |
0.01um Filter Ultrafiltratie Membranen Zeewaterzuiveringsinstallatie Water ontzilten
| Gewicht: | 36 kg/pc |
|---|---|
| Grootte: | 175 x 32 x 32 cm |
| Productnaam: | holle vezelmembraan |
Omgekeerde osmose gereinigd water machines Plant ontzilting van zout water tot drinkwater PLC kerncomponenten
| Verwerkingstype: | Omgekeerde osmose, verzachting, ontzilting, filtratie |
|---|---|
| Productiviteit: | 500l/uur |
| Kerncomponenten: | Pomp, RO systeem |
500lph Omgekeerd osmose systeem Waterzuiveringssysteem Filtratieapparatuur Waterzuivering
| Verwerkingstype: | Omgekeerde osmoseC |
|---|---|
| Productiviteit: | 500l/uur |
| Kerncomponenten: | Pomp, drukvat, motor |

