Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ integrated sewage treatment equipment ] bij elkaar passen 448 producten.
304 roestvrijstalen frame structure Waterzuiveringsapparatuur met omgekeerde osmose en kwartszandfiltratie
| Na garantie service: | Online ondersteuning |
|---|---|
| kenmerk: | Hoge efficiëntie |
| Toepassing: | Waterzuivering |
304 Roestvrij staal frame structure Industrial water ionisator voor een effectieve waterbehandeling
| Kerncomponenten: | Drukvat, motor |
|---|---|
| Na garantie service: | Online ondersteuning |
| Type: | Omgekeerde osmose |
Elektrisch aangedreven waterzuiveringsapparatuur met constructie van roestvrij staal
| Gebruik: | Waterbehandeling |
|---|---|
| Functie: | Het produceren van Zoet water |
| Stroombron: | Elektriciteit |
Elektrisch aangedreven waterzuiveringsapparatuur met technologie van het omgekeerde osmoseproces
| Kerncomponenten: | Drukvat, motor |
|---|---|
| Stroombron: | Elektriciteit |
| Na garantie service: | Online ondersteuning |
Productie van zoet water Functie Waterzuiveringsapparatuur Zout ontzilting ≥97%
| Toepassing: | Waterzuivering |
|---|---|
| Materiaal: | Metalen/plastiek, roestvrij staal |
| Geschikt voor:: | Water uit putten, ondergronds water, andere |
Aanpasbare opties Industrieel waterfilter voor waterbehandeling
| Geschikt voor:: | Water uit putten, ondergronds water, andere |
|---|---|
| kenmerk: | Hoge efficiëntie |
| Gebruik: | Waterbehandeling |
Vierkant modulair ontwerp Filtratie Afvalwaterzuivering Aanpasbaar Gewicht kg voor gebruik
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, drukvat, pomp, versnellingsbak, lager, motor, motor, PLC |
|---|---|
| Vorm: | Vierkant modulair |
| Gewicht (kg): | Aanpasbaar |
Geavanceerde industriële afvalwaterzuiveringsinstallatie van koolstofstaal voor optimale prestaties
| Werktemperatuur: | 5-40°C |
|---|---|
| capaciteit (productiviteit): | 500L/h-10000L/h |
| Functie: | Multifunctioneel |
Carbon Steel Filtratie Afvalwaterzuivering 220V/380V Stroomvoorziening in industriële afvalwaterzuiveringsinstallaties
| Gewicht (kg): | aanpasbaar |
|---|---|
| Werktemperatuur: | 5-40°C |
| Stroomvoorziening: | 220v/380v, 50 Hz/60 Hz |
Stp-waterzuiveringsinstallatie / MBBR / MBR 10-300 m3/h
| Tipe in de handel brengen: | Gewoon product |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
| Kerncomponenten: | Pomp, Motor, PLC |

