Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ waste water treatment equipment ] bij elkaar passen 448 producten.
Vierkant modulair ontwerp Filtratie Afvalwaterzuivering Aanpasbaar Gewicht kg voor gebruik
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, drukvat, pomp, versnellingsbak, lager, motor, motor, PLC |
|---|---|
| Vorm: | Vierkant modulair |
| Gewicht (kg): | Aanpasbaar |
Carbon Steel Filtratie Afvalwaterzuivering 220V/380V Stroomvoorziening in industriële afvalwaterzuiveringsinstallaties
| Gewicht (kg): | aanpasbaar |
|---|---|
| Werktemperatuur: | 5-40°C |
| Stroomvoorziening: | 220v/380v, 50 Hz/60 Hz |
304 roestvrij staal frame structure industriële water deionisator voor elektriciteit aangedreven en waterzuivering
| Kerncomponenten: | Drukvat, motor |
|---|---|
| Type: | Omgekeerde osmose |
| kenmerk: | Hoge efficiëntie |
220V Omgekeerde Osmose Mineraalwaterzuiveringsmachine voor 3000L/H Zuiver Water Productie
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| weight (kg): | 200 |
| Processing Type: | Omgekeerde osmose, verzachting, ontzilting, filtratie |
Draagbare afvalwaterzuiveringsinstallatie Perfecte oplossing voor zuivering van afvalwater van MBR / MBBR-containers
| Functie: | lager COD BOD |
|---|---|
| Kenmerken: | compact |
| Applicatie: | Ontwatering |
Fabrikant Direct schroefpers Slibontwatering machine Filterpers apparatuur voor afvalwaterzuiveringsinstallatie
| Type: | Voedselafvalverwijderaar |
|---|---|
| Power (W): | 2,2 kW |
| Kerncomponenten: | Lager, Motor, Toestel, Versnellingsbak, Motor, PLC, drukvat, Pomp |
SS316 Zeewater ontzilting apparatuur Bron Zeewater Style Zeewater RO System Frame Structure Roastless Steel 304
| Stroomvoorziening: | elektrisch |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Ruimte structuur: | Roestvrij staal 304/FRP/SS316 |
Online ondersteuning na de service Reiniging water systeem en waterzuivering
| Geschikt voor:: | Water uit putten, ondergronds water, andere |
|---|---|
| Ruimte structuur: | 304 roestvrij staal |
| Gebruik: | Waterbehandeling |
≥97% Zoutontzaltingspercentage Commerciële waterzuiveringsmiddelen voor de productie van zoet en schoon water
| Type: | Omgekeerde osmose |
|---|---|
| Functie: | Het produceren van Zoet water |
| kenmerk: | Hoge efficiëntie |
Reverse Osmosis Mineral Water Purification Filtration Machinery For Dirty Water
| warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motor, PLC |
| After Warranty Service: | Video technical support |

