Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ waste water treatment equipment ] bij elkaar passen 448 producten.
Slijmverdichting door zwaartekracht van roestvrij staal, ontwateringssysteem IP55 F
| warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motor, PLC |
| Material: | SS304/SS316L |
3000L/uur Ondergrondse Geïntegreerde Afvalwaterzuiveringsinstallatie Voor Restaurants en Voedselverwerkingsfabrieken
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| productiviteit: | 3000 l/uur |
| Gewicht (kg): | 4500 kg |
Slib ontwatering afvalwaterbehandeling proces Multi-disc schroefpers vaste vloeistof scheider
| Type verwerking: | Filtratie |
|---|---|
| Spanning: | 220V, 380V, 110V |
| Power (W): | 3 kW, 2 kW |
Polyester Sludge Ontwateringsmembraanfilterpers voor Vaste-vloeistofscheiding
| Type verwerking: | Filtratie |
|---|---|
| Spanning: | 220V, 380V |
| Power (W): | 2 kW |
Handmatige werking van de filterpers voor het ontwateren van slib voor de scheiding van vaste vloeistoffen
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Automatisch cijfer: | handmatig |
| Gewicht: | 1257 kg |
Automatische membraan-slibfilterpers
| Automatisch cijfer: | Automatisch |
|---|---|
| Spanning: | 220V 380V 460V |
| Stroom: | 2,2 kW |
Zelfreinigende zandwaterseparatie afvalwaterinstallatie geïntegreerde afvalwaterbehandeling machine hoog efficiënt filtratiesysteem
| Verwerkingstype: | filtratie |
|---|---|
| Productiviteit: | 270 m3/h |
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, lager, tandwiel, motor, PLC |
Hot-selling 300m³ Geïntegreerde FRP Afvalwaterzuiveringsinstallatie, Directe Fabriekslevering
| Productiviteit: | 2000 l/uur |
|---|---|
| Verwerkingstype: | Het zacht worden |
| Spanning: | 380 V |
50000L/H Eenfasige omgekeerde osmose-apparatuur RO Ultrazuivere waterapparatuur 500000 kg
| Kerncomponenten: | Drukvat, pomp, PLC, omgekeerde osmose membraan |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Productiviteit: | 50000 l/uur |
100LPH industriële gedistilleerd watermachine 100L/uur SS304 & SS316L waterbehandeling machines
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Productiviteit: | 100L/h |
| Gewicht (kg): | 100 kg |

