Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ waste water treatment equipment ] bij elkaar passen 448 producten.
Gepersonaliseerd waterzuiveringsapparaat RO-systeem
| Kracht: | Op maat |
|---|---|
| Samenstelling: | Ultrafiltratieapparatuur, Verzacht water |
| Kerncomponenten: | Drukvat, pomp, tandwiel, motor, motor |
Zoutwaterzuivering 40T Ontziltingsinstallatie RO Waterfiltratie met 98,5% ontziltingspercentage
| Naam van het product: | zuivere watermachine |
|---|---|
| Toepassing: | Verziltingstoestellen voor zeewater |
| Sleutelwoorden: | RO-waterfiltratie |
500L/H Superkwaliteit Marine Water Maker Zeewater ontzilting voor boot
| Gewicht: | 350kgs |
|---|---|
| Grootte: | 1500 mm 620 mm 1750 mm |
| Kracht: | 2.5 kW |
Laboratorium Multi Parameters Waterkwaliteitsanalysator COD SS Ammoniak Stikstof Totaal Fosfor TN Turbiditeit Kleur
| Oorsprong: | China |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | een jaar |
| Werktemperatuur: | 5 ~ 40 °C |
Supersystem afvalzuiveringsinstallatie SS304 waterzuiveringsmachines DAF opgeloste luchtflotatie
| Productiviteit: | 1000 l/h |
|---|---|
| Gewicht (kg): | 100 kg |
| Kerncomponenten: | Versnellingsbak, PLC |
110V/220V/380V waterontziltingssystemen met een structuur van roestvrij staal 304
| Naverkoopservice: | Videotechnische ondersteuning |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Techniek: | De Technologie van de membraanscheiding |
Zuiver drinkwater 500 l/h RO-systeem voor huishoudelijke en industriële zuivering
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| productiviteit: | 500 l/uur |
| weight (kg): | 320 |
Geïntegreerde industriële afvalwaterzuiveringsinstallatie voor stedelijk en landelijk huishoudelijk afvalwater
| Tipe in de handel brengen: | Warm product 2024 |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
| Kerncomponenten: | Drukvat |
110V / 220V / 380V 50hz Zeewater ontzilting apparatuur Op maat gemaakte spanning roestvrij staal 304 frame structuur
| Productiviteit: | 500-2000 L/uur |
|---|---|
| Spanning: | 110V / 220V / 380V 50hz Op maat |
| Garantie: | 1 jaar |
Huishoudelijke afvalwaterzuiveringsinstallatie voor 50-150 personen geïntegreerd/STP/afvalwaterzuiveringssysteem op maat
| Capaciteit: | 30 m³/d |
|---|---|
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
| Dimensie (L*W*H): | 5*2*2m |

