Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ waste water treatment equipment ] bij elkaar passen 448 producten.
3500 kg MBR afvalwaterzuiveringsinstallatie Pakketten Industrieel huishouden met PLC-componenten voor boerderijen en hotels
| Materiaal: | platenkas |
|---|---|
| Gewicht: | 300-9500 kg |
| Grootte: | verschillend als elk model |
Koolstaal afvalwaterzuiveringsinstallatie met aanpasbaar gewicht kg en automatische werking
| materiaal: | Koolstofstaal |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Terugvorderingspercentage: | 80-99% |
Ontwatering Intelligente verpakte afvalwaterverwerkingsinstallatie
| Type verwerking: | Filtratie |
|---|---|
| Spanning: | 220V, 380V, 110V |
| Power (W): | 3KW, 5kW, 10KW |
Geïntegreerde rioolwaterzuiveringsinstallatie voor verpakte afvalwaterzuivering
| Productiviteit: | 5-50 m³/u |
|---|---|
| Verwerkingstype: | filtratie |
| Spanning: | 380 V, 220 V |
AO afvalwaterzuiveringsinstallatie 2.2kw wordt gebruikt voor afvalwaterzuiveringswerken
| Toepasselijke sectoren: | Hotels, fabrieken, fabrieken voor voedsel en dranken, boerderijen, drukkerijen |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
| Kerncomponenten: | Pomp motor |
Waterhergebruiksysteem Waterzuiveringsinstallatie 23kw 5000kg Incontainerwaterontzilter
| Gewicht: | 5000 kg |
|---|---|
| Grootte: | 600 * 145 * 180 cm |
| Kracht: | 23kw |
Geïntegreerde zuiveringsinstallatie voor afvalwater uit aardolie 50000L/h 1000 kg
| Garantie voor kerncomponenten: | 5 jaar |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Pomp, tandwiel, motor, PLC |
| Plaats van herkomst: | China |
Op maat gemaakte geïntegreerde afvalwaterzuiveringsinstallatie met automatische werking
| Installatie: | Boven de grond |
|---|---|
| Werktemperatuur: | 5-40°C |
| Stroomvoorziening: | 220v/380v, 50 Hz/60 Hz |
Vierkante modulaire afvalwaterzuiveringsinstallatie Afvalwaterzuiveringsinstallatie 80-99% Terugwinningspercentage In 5-40C-omgeving
| Functie: | Multifunctioneel |
|---|---|
| capaciteit (productiviteit): | 500L/h-10000L/h |
| Vorm: | Vierkant modulair |
Temperatuurbereik 5-40°C Geïntegreerde afvalwaterzuiveringsinstallatie voor de behandeling van stedelijk afvalwater
| Naverkoopservice: | Tekeningen, video's, dienst ter plaatse |
|---|---|
| Functie: | Multifunctioneel |
| Werktemperatuur: | 5-40°C |

