Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ waste water treatment equipment ] bij elkaar passen 448 producten.
Zoutontziltingsysteem voor metaal/plastiek in zware industriële en commerciële toepassingen
| Gebruik: | Waterbehandeling |
|---|---|
| Type: | Omgekeerde osmose |
| Zoutontzaltingspercentage: | ≥97% |
Milieumachines met Industriële Zuiveraars voor Rioolwaterzuiveringsinstallatie
| Verwerkingstype: | filtratie |
|---|---|
| Productiviteit: | 20000L/uur |
| Kerncomponenten: | Pomp, drukvat, motor |
Containertype MBR afvalwaterzuiveringsinstallatie
| Verwerkingstype: | Biologische bedbehandeling |
|---|---|
| Productiviteit: | 2000 l/uur |
| Kerncomponenten: | Motor, PLC |
Geïntegreerd zuiveringssysteem voor afvalwaterzuiveringsapparatuur
| Capaciteitsbereik: | 5-5.000 ton/dag |
|---|---|
| Materiaal: | CNC koudgewalste stalen panelen |
| Functies: | Duurzame structuur, aanpasbare esthetiek, efficiënte behandeling: |
Containerized MBR/MBBR STP-systeem met elektrocoagulatie / afvalwaterzuiveringsapparatuur voor huishoudelijk, industrieel en ziekenhuisgebruik
| Productiviteit: | 2000 l/uur |
|---|---|
| Verwerkingstype: | Biologische bedbehandeling |
| Spanning: | 110 V, 380 V, 220 V |
Slijmverdichting door zwaartekracht van roestvrij staal, ontwateringssysteem 3500-9500 kg IP55 F
| Gewicht: | 3500 tot en met 9500 kg |
|---|---|
| Grootte: | verschillend als elk model |
| Kracht: | verschillend als elk model |
10hp 316 Gegooid roestvrij staal Blow down behandeling onderwater rioolwaterpomp zuur- en alkalisch bestand
| Toepassing: | Commerciële gebouwen, wateroplossingen in de ontwikkelingslanden, districtsenergie, industriële nuts |
|---|---|
| Druk: | Hoge druk |
| Spanning: | 380V |
Zeilboten en vissersboten Waterontziltingssysteem Drinkwatergebruik Kleine RO-watermaker
| Gewicht: | 350 kg |
|---|---|
| Grootte: | 350 * 100 * 165 cm |
| Kracht: | 0.5~5.5Kw |
Oploste luchtvrijgieter van DAF-onderdelen Leverancier voor primaire waterbehandeling
| Materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Functie: | Hoge hydraulische belasting met skimmer |
| Functie: | opgeloste luchtflotatieonderdelen |
50 Hz/60 Hz stroomvoorziening Afvalwaterzuiveringsinstallatie met negatieve druktechnologie Automatische werking
| Gewicht: | Op maat |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Behandelings van afvalwatersysteem |
| Functie: | Multifunctioneel |

