Alle producten
-
Waterzuiveringsinstallatiemateriaal
-
Rioolwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor waterzuivering
-
Waterherwinningssysteem
-
Verziltingstoestellen voor zeewater
-
Installaties voor de behandeling van afvalgassen
-
Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie
-
Apparatuur voor de behandeling van afvalgassen
-
Waterbehandeling Stand-alone apparatuur
-
de vervangstukken van de waterbehandeling
-
BaramDankzij Yanjiang Environment voor het geven van professionele antwoorden, heb ik meer dan tien projecten in El Salvador: civiele bouwprojecten, stedelijke afvalwaterzuivering, huishoudelijke afvalwaterzuivering,Ze waren zeer professioneel en leverden professionele oplossingen volgens mijn dagelijkse waterafvoer en waterkwaliteit. -
LuxeDe behandelingsefficiëntie van deze afvalwaterzuiveringsapparatuur is zeer hoog, waardoor schadelijke stoffen in afvalwater snel en effectief kunnen worden verwijderd en ervoor kan worden gezorgd dat het afvalwater aan de norm voldoet.
Telefoonnummer :
+86 18736033966
WhatsApp :
+8618736033966
zoekwoorden [ water purification plants ] bij elkaar passen 281 producten.
Kleine Geïntegreerde Industriële Afvalwaterzuiveringsinstallatie / Afvalwaterzuiveringsapparatuur voor Rioolwater
| Productiviteit: | 2000 l/uur |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Pomp, Motor, PLC |
| Garantie: | 1 jaar |
Mash Filter Afvalwaterzuivering Filterpers Industriële Waterzuivering Rioolwaterzuiveringsinstallatie
| Automatische rangschikking: | Automatisch |
|---|---|
| Spanning: | 380 V |
| Garantie: | 1 jaar |
Top-rated apparatuur voor water- en afvalwaterzuivering Daf rioolwaterzuiveringsinstallatie
| Verwerkingstype: | filtratie |
|---|---|
| Productiviteit: | 500L/uur |
| vermogen(w): | 70 kW |
Verzuiveringsinstallatie voor industrieel zeewater, omgekeerde osmose, zuiver water
| Productiviteit: | 40000L/H |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Materiaal: | Houten behuizing of naakte verpakking |
Stedelijke afvalwaterzuiveringsinstallatie slib slibgordelpers
| Slibstroombehandelingscapaciteit: | 10 m3/h-60 m3/h |
|---|---|
| DS Verwerkingscapaciteit: | 90-600 kgds/u |
| Inlaat SS-concentratie: | 00,8% - 1,5% |
MBBR-pakket geïntegreerde huishoudelijke rioleringsfilter pers filtering afvalwaterzuiveringsinstallatie
| Tipe in de handel brengen: | Gewoon product |
|---|---|
| Garantie voor kerncomponenten: | 1 jaar |
| Kerncomponenten: | Pomp |
Zeevaart ontziltingsplaats
| Toepasselijke watertemperatuur: | 5 tot en met 40°C |
|---|---|
| Waterproductie schaal: | 1T/D~ 100T/D |
| Systeemherstelpercentage: | 24% tot 30% |
Professionele fabrikant van geïntegreerde afvalwaterzuiveringsinstallaties OEM/ODM beschikbaar
| Type verwerking: | Biologisch belucht filterproces |
|---|---|
| Spanning: | 380V |
| Power (W): | 10 |
Huishoudelijke afvalwaterzuiveringsinstallatie voor 50-150 personen geïntegreerd/STP/afvalwaterzuiveringssysteem op maat
| Capaciteit: | 30 m³/d |
|---|---|
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
| Dimensie (L*W*H): | 5*2*2m |
Stroomzuiveringsinstallatie van roestvrij staal
| Type: | Modder het Ontwateren |
|---|---|
| Power (W): | 0.36 kW |
| Kerncomponenten: | Motor, PLC, Motor, Versnellingsbak |

